משחק חדש מריוט?!

שמעתם נכון! ריוט יצרו משחק פלטפורמה שמבוסס על ליג אוף לג׳נדס, על פי המלצת הקהילה!

כחלק מאירוע ה-"Hackathon" השנתי שלהם, מספר עובדי ריוט יצרו פלטפורמר דו-מימדי שמבוסס על הצעות הקהילה. המשחק, שנקרא Ziggs Arcade Blast, זמין כעת למשחק. (תוכלו להוריד אותו כאן למחשב שלכם)

המשחק, שנבנה בתוך 48 שעות בלבד, מביא לנו את חובב הפצצות זיגס במסע בתוך עולם סטייל ארקייד, שבסופו הוא נלחם בלא פחות מבראנד.

במהלך המרתון שנקרא Thunderdome X, מפתחי ריוט ביקשו מהקהילה לבחור איזה סוג של משחק הם רוצים שהם יפתחו. המשחק חייב להיות אחד ממספר ז׳אנרים שאותם בעצם ניתן לבחור מרשימה שנמצאת באתר, והגבוה ביותר שיבחר, יהיה חייב להיות מפותח בתוך 48 שעות, ולא דקה מעבר. הפלטפורמה זכתה למספר ההצבעות הגבוה ביותר כפי שניתן לראות בתרשים.

תוך כדי שהם משחררים עדכונים שוטפים דרך האינסטגרם במהלך השעות של הפיתוח, המשחק שוחרר שלשום בצורתו הנוכחית, עם כמה שלבי פלטפורמה נחמדים ובוס אחרון. יש למשחק חריקות פה ושם, אבל זו בהחלט דרך מגניבה לשחק בעולם של ליג מפרספקטיבה שונה לגמרי ממה שאנחנו רגילים.

פרוייקטים קודמים שהמפתחים עבדו עליהם כוללים את Howling Abyss, שהיא כמובן המפה הרשמית של ליג אוף לג׳נדס למצב המשחק הפופולארי ARAM, ויצירת סקינים של ליג אוף לג׳נדס ל-Super Smash Bros.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.