סקין חדש ל-Ashe!

עם אליפות העולם שמתקרבת אלינו בצעדי ענק, זה היה רק עניין של זמן עד שסקין Championship חדש יחשף. עם סקינים אדירים כמו Championship זד, ט׳ראש וריבן, השנה הזאת לא הולכת לאכזב בכלל.

הסקין של אליפות העולם לשנת 2017 יהיה Championship Ashe, וזה בהחלט עונה לציפיות הגבוהות שנדרשו מצ'אמפיונים אחרים בסדרה המדהימה הזאת.

היא הגיעה ל-PBE היום, שזה הגיוני כי פאטץ׳ 7.18 יהיה בוודאות הפאטץ׳ שאליפות העולם תשחק עליו. זה אומר שהיא תצא בדיוק בזמן לאליפות הגדולה ביותר של ליג אוף לג׳נדס. הפאטץ׳ הזה ימשך בערך כשלושה שבועות, אז כנראה שלא נראה אותה בלייב עד שיעברו לפחות שלושה שבועות, כנראה לפני שאליפות העולם תתחיל בסתיו הנוכחי.

לסקין יש אנימציות מותאמות כמעט להכל: החל מהיכולות ועד לריקול, והוא בא עם סאונד חדש וחלקיקי אפקטים חדשים מהקופסא גם כן. המחיר עדיין לא פורסם רשמית, לפחות נכון לעכשיו, אבל הסקין של זד בשנה שעברה עלה 975RP, אז די בטוח להעריך שגם הסקין הזה יעלה בערך כך, למרות שאף פעם לא ניתן באמת לדעת.

הסקין היחיד שאנחנו עוד מחכים לו השנה הוא ה-Victorious Skin לשנה הנוכחית, ובגלל שאש נבחרה לסקין ה-Championship, הויקטוריוס כנראה לא יהיה סקין ל-ADC's. צ׳אמפיונים עם סיכויים גדולים לקבל את הסקין הזה הם צ׳אמפיונים שהיו סופר פופולאריים במהלך טורניר האביב, כמו קארמה, לולו, רנגאר או קאזיקס. 

בדיוק כמו הסקין של זד בשנה הקודמת, הסקין החדש של אש כנראה יממן את עלות הפרס הכספי הענק לאליפות העולם, מה שאומר שהקנייה שלו תתמוך ישירות במנצחים ובמשתתפים של התחרות. כן, זה כנראה רק אומר שאתם הולכים לתת אפילו יותר כסף ל-SKT, אבל היי! הם הרוויחו את זה ביושר (;

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.