סקינים מאחורי הקלעים – חלק 3

שלום לכולם,

היום אנחנו עם חלק 3 של הפינה שלנו שעוסק בסקינים הראשונים שיוצאים עם צ'אמפיונים חדשים, ואיך עדכון של צ'אמפיון משפיע על הסקינים שלו.

אז בואו נתחיל!

 

סקינים המשוחררים עם צ'אמפיונים

הצוות שלנו גם אחראי על הכנת סקינים שישוחררו עם צ'אמפיון חדש. הסקינים האלה הם תמיד אתגר ייחודי. כאשר אנחנו מפתחים את הסקינים האלה, אנחנו יודעים מה אנחנו אוהבים לגבי הצ'אמפיונים האלה, אבל אנחנו לא לגמרי יודעים עדיין מה אתם אוהבים בהם. זה הופך את תהליך בחירת הנושא הנכון לסקין ולצ'אמפיון אפילו יותר חשוב. אנחנו עובדים באופן קרוב עם הצוות של הצ'אמפיונים כדי לוודא שאנו בוחרים נושא שמחמיא לסטייל ולגישה של הצ'אמפיון שהם משחררים. זהו עוד מקום שבו אנחנו עובדים קשה כדי להצליח במשימה (Xayah & Rakan), אבל לפעמים אנחנו פחות מצליחים (שוב Illaoi).

 

Champ Up

עוד דבר שמשפיע על תהליכי בחירת הצ'אמפיונים הוא רשימת עדכוני הצ'אמפיונים לאותה השנה. יש לנו הסכם עם Champ Up שבו אנחנו לא מכינים סקינים לצ'אמפיונים שעובדים עליהם בזה הרגע, או שהם עומדים להיכנס להפקה. דמיינו שאנחנו מכינים סקין ל- Urgot כמעט לפני שהעדכון שלו משתחרר. זה שם עוד סקין נוסף בשביל הצוות לעדכן אותו. ברגע ש- Champ Up עשו את העבודה שלהם, יותר נוח לעבוד על אותם צ'אמפיונים, וזה מאפשר לנו להכין סקינים יותר טובים בשבילם. Mecha Zero Sion ו- Star Guardian Poppy לא היו אפשריים לפני שהצ'אמפיונים האלה עודכנו.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.