סקינים נוספים ל- Jarvan ו- Ezreal?

סט הסקינים של Samsung Galaxy אשר ניצחו באליפות העולם בשנה שעברה הושלם, על פי דיווח של אתר חדשות ה- INVENGlobal, LCK. גם לג'ארבן (Jarvan) וגם לאזריאל (Ezreal) יש סיכוי לקבל סקין Worlds נוסף השנה.

הג'ארבן והאזריאל המכובדים של קאנג "Ambition" צ'אן-יונג וקאנג "Haru" מין-סאונג ישלימו את הרשימה הבלתי גמורה אשר דווחה על ידי אתר החדשות PentaQ eSports מעט לאחר סיכום ה- Worlds. על פי הרשימה הזו, לי "CuVee" סאונג-ג'ין בחר את Gnar, לי "Crown" מין-הו בחר את Taliyah, פארק "Ruler" ג'א-היוק בחר את Xayah וג'ו "CoreJJ" יונג-אין בחר את Rakan.

הדיווח של INVENGlobal הראה את האישור בסטרים של CuVee, בנוסף לכך את ההוספה של ג'ארבן ואזריאל לג'אנגלר המתחיל והג'אנגלר המחליף. אם זה אכן נכון, זאת תהיה הפעם הראשונה שצ'אמפיון (Champion) בעל סקין Worlds בעבר יקבל סקין Worlds נוסף.

מכל הצ'אמפיונים שנבחרו לסקיני ה- Worlds, רק Xayah של CuVee ו- Gnar של Ruler שוחקו בגמר של Worlds 2017, אבל ה- Taliyah של Crown הייתה בין הצ'אמפיונים הכי משוחקים שלו בזמן ה- LCK Summer Split 2017 ולאחר מכן.

בדיוק כמו הסקינים של SKT T1 של שנה שעברה, הסקינים של השנה צפויים לצאת באמצע הקיץ של השנה, מה שאומר שהמעריצים יצטרכו לחכות כמה חודשים בשביל חשיפה כלשהי או אישור של ראיוט.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.