עדכון בטא קליינט #3: קרובים יותר לסיום

שלום אנשים טובים ו- Yasuo Mains,

לפני כחודש וחצי העליתי כתבה דומה לאחת שאתם עכשיו תראו. הכתבה עסקה בשלבים של מחיקת הקליינט הישן, ומעבר טוטאלי לקליינט החדש. כמו כן Riot הוציא עוד עדכון, שבו הם כבר מראים אלו שלבים כבר הושלמו כחלק מהמעבר.

כל הזכויות שמורות לקהילת LOL ISC ©

 

מעכשיו הכל לציטוט:

 

לפני חודש, הצגנו לכם את התוכנית שלנו להחלפת ה- Legacy Client. אנחנו השלמנו את את שלב 1 של התוכנית, והתחלנו את שלב 2, שהתחיל ב- Oceania. מתחת יש את המראה המעודכן של התכנית (מפעם שעברה):

 

תכנית החלפת ה- Legacy Client:

 

הושלם: שלב 1 – קבוצה קטנה של שחקנים שייבחרו באקראיות מ- Oceania, רוסיה ושני שרתים של Latin America שודרגו בצורה אוטומטית לקליינט המעודכן, למרות שהייתה להם את האפשרות לפתוח את ה- Legacy Client ממסך ההתחברות. לא היו בעיות גדולות שנתקלנו בהן בשלב הזה.

יום שני, 10 באפריל ב- Oceania: שלב 2 – כל השחקנים ב- Oceania, רוסיה ושני שרתים של Latin America שודרגו בצורה אוטומטית לקליינט המעודכן, מבלי הגישה ל- Legacy Client. חלק מהשחקנים בסין ו- Garena קיבלו גם הם את העדכון.

שלב 3 – בהנחה ש- שלב 2 ילך טוב, יותר אזורים ישודרגו בצורה אוטומטית לקליינט המעודכן, וה- Legacy Client ייצא רשמית מהמשחק. זה יקרה אוטומטית כששחקנים יפתחו את League מבלי להוריד קבצים נוספים (חוץ מ- Patch באותו שבוע). למרות שאנחנו זמנית נשאיר את הקבצים של ה- Legacy Client על המחשב שלכם למקרה חירום. לאחר שלב 3, אנו נחליף את את הקליינט הישן עם הקליינט החדש בכל דפי ההורדות של המשחק.

שלב 4 – אנחנו אוטומטית נסיר את קבצי ה- League הישנים מהמכונה שלכם כדי לנקות מקום.

הערת Riot: החשיפה ההדרגתית תתן לנו זמן לנטר משוב של שחקנים ולהכין התאמות כתגובה. אנחנו נשנה את התכניות האלה או שנעכב אותן, אם נדע שצריכים להיות עוד שינויים משמעותיים הכרחיים.

 

אז מה יקרה לאחר מכן?

זאת שאלה טובה, איש דמיוני. אחרי כל שלב, אנו נשווה בין העשייה של הקליינט החדש לקליינט הישן. אם הקליינט יעבוד ויתפקד יותר טוב מה- Legacy Client (=הקליינט "הישן"), אנחנו נעבור קדימה לשלב הבא. אם נראה בעיות רציניות (כמו באגים נפוצים שמונעים משחקנים להיכנס למשחקים), אנו נעכב את החשיפה של תהליך החלפת הקליינט כדי לתקן את הבעיה. הסרת ה- Legacy Client היא חלק מאוד מכריע בתהליך הזה, ואנחנו רוצים להיות ממש זהירים לגבי זה.

בהנחה ש- שלב 2 יתנהל טוב, הצעד הבא הוא לסיים את ה- Client Beta (הערה: כן, זה הפוך) בכל האזורים (=שרתים), ולהתחיל עם שלב 3 שבו כל ה- Clients בכל האזורים ישודרגו. אם כבר בחרתם בקליינט בטא – כמו ש- 90% מהשחקנים כבר עשו – התהליך הזה לא ישפיע עליכם מעבר לכפתור "Launch Legacy Client" שיוסר ממסך ההתחברות של הקליינט החדש.

 

 

  • כתבותפא'טצים
    Patch 7.7

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.