פעם אחת נתתי לשחקן ליג להרוס לי את היום

אני סיפרתי כמה סיפורים על Solo Queue בשבועות האחרונים, אבל הסיפור של השבוע עולה על השאר. קצת לפני שנה שיחקתי ראנקד עם אוסטין, חבר קבוצה שלנו. זה היה בסביבות הזמן ש- Xin Zhao קיבל באפים רציניים, בניגוד לריוורק שלו שיצא כרגע לשרתים.

אני שונא את Xin Zhao, או לפחות שנאתי אותו לפני השינויים שלו. כתוצאה מכך, אני הייתי יותר מלהוט להוריד אותו מלוח אפשרויות הבחירה. כמו מטומטם שלא שם לב מספיק במהלך בחירת הצ'אמפיונים, עשיתי באן ל- Xin Zhao כרגיל. לאחר מספר רגעים הסתכלתי למטה לצ'אט וראיתי שמישהו צורח עליי. ומה מסתבר? נתקלתי ב- XIn Zhao Main (שמסתבר שקיים).

הוא ישר יצא עליי, ושאל אותי למה לי לעשות באן לצ'אמפיון ככה?! וזרק כמה מילים לא יפות פה ושם. אני התנצלתי, הסברתי לו שלא עשיתי את זה בכוונה ושזה היה רק עניין של הרגל. מה שאמרתי לא מצא חן בעיניו והוא שתק.

הוא בחר ב- Ahri (הוא היה הג'אנגלר, במקרה שזה לא היה ברור) ולאחר מכן אמר לי "זה הכול באשמתך". כל פעם שניסיתי לדבר איתו (אפילו שהייתי אמור לשתוק בנקודה מסוימת), הוא היה אומר "הפסדנו כבר את המשחק הזה" וחזר לשתוק. בחרתי ב- Lux במיד ליין, כשזה היה התפקיד שקיבלתי.

שהמשחק נטען, לא הייתי מופתע לראות שהוא בא למיד ליין איתי, התעצבנתי, קיוויתי שהוא יהיה אחד האנשים שכולו מילים, אבל הוא היה יותר הטיפוס ש- "עושה" יותר ממה שציפיתי. לא משנה לאן הלכתי, או מה עשיתי הוא היה עוקב אחרי ומתגרה בי. לפעמים הוא היה נוזף בי, וממשיך להזכיר לי שזה היה אשמתי.

הוא היה לפעמים עוזב רק כדי להקריב את עצמו לקבוצה היריבה. חוץ מזה, שאני הלכתי למיד, הוא הלך למיד. שניסיתי לעשות Farming, הוא היה עושה כל מה שהוא יכול כדי לוודא שאני לא. אם אני עזבתי לליין אחר, הוא היה עוקב. אם אני חזרתי ל- Base הוא היה גם. הוא היה הצל שלי, ולא נתן לי לשכוח שאם אני לא הייתי זה שעשה באן ל- Xin Zhao, שום דבר מזה לא היה קורה.

ברור שהפסדנו את המשחק.

אני הייתי שבור.

ידעתי שזה לא באמת אשמתי. כמובן שהייתי צריך להיות זהיר וכל זה, אבל לבחור הזה בטוח יש בעיות. עד היום, הוא השחקן הכי Toxic שאי פעם ראיתי בתוך המשחק. זה לא הספיק לו רק לגרום לנו להפסיד, הוא לא נח עד שהוא ידע שאני הרגשתי חרא. אני הייתי זעוף להמשך הלילה.
לא רוצה יותר מדי להיכנס לזה, אבל בחיים שלכם הרבה אנשים יתייחסו אליכם כמו זבל. זה קורה לכולם וזה תמיד יהיה מעצבן. לעומת זאת, אפילו אם מישהו מנסה לבאס אתכם זה תלוי בכם איך אתם מקבלים את זה. לאף אחד לא מגיע שיתייחסו אליו בדרך שהבחור הזה התייחס אליי, אבל אני נתתי לו להשיג את מה שהוא רצה, נתתי לו לנצח הפעם.
בזמן שכתבתי את זה ונתתי לאוסטין לקרוא את זה, הוא אמר לי שהקבוצה שלי תמיד היו חברותיים ואכפתיים כלפיי, כולם דיווחו על Ahri, ואף אחד לא האשים אותי על מה שהוא עשה בגלל הטעות שלי. זה אמור להיות זיכרון טוב בשבילי, שחברי קבוצה טובים התכנסו ביחד כדי להרחיק איזה דביל מהמשחק, אבל אני לא זוכר את זה. כל מה שאני זוכר זה את העצב שהרגשתי שגרמתי לכולם להפסיד LP בגללי.


להילחם בחזרה נגד אנשים כאלה, לצעוק עליהם, להתחנן שיפסיקו, לא עוזר בכלום. אותם אנשים, מסיבה זו או אחרת אוהבים להיות  שנואים על ידי קבוצה שלמה, במקום לעבוד ביחד כקבוצה איתם.
אני חושב שזה מבאס, Riot Games חושבים שזה מבאס, רוב האנשים חושבים שזה מבאס.
פשוט תחשבו על הרגעים השמחים האלה עם אנשים טובים, ותיתנו למשחק היחיד, הנדיר, החרא הזה לעבור.
למרות שאני נותן לכם את העצה הזאת, אני יודע כמה זה קשה בשבילי להקשיב לעצה הזאת. אני ממש מתקשה בלא לתת לדבילים כאלה להשפיע עליי, ואני בד"כ מתעצבן או הולך עם פרצוף זועף. כשאני מסתכל אחורה על זה, אני יודע שזה היה משחק אחד מתוך אלפי ואלפי משחקים ששיחקתי. אם אתם משלבים יחד את כל סיפורי האימה שלי ממשחקים שעברו ,לאחד, זה עדיין יהיה רק כתם קטן על רעף של משחקים נהדרים שהיו לי.
ליג זה משחק קבוצתי ואנשים מסוימים גרועים בזה.
אבל אנחנו משחקים בגלל הרגעים האלה שכולנו ביחד, הם באמת הרגעים היפים. אבל אנחנו חייבים לנסות להעיף את הרע שלפעמים בא עם הטוב.
אני זוכר את המשחק הזה יותר טוב מהרבה משחקים טובים שהיו לי. זה אולי עצוב, אבל אני בחיים לא אשכח איך השחקן הזה גרם לי להרגיש, וזה לא יקרה שוב.

קרדיט ל- The Rift Herald שהעלו את הכתבה.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.