קיין הולך לקבל באף?

מה ששמעתם! חושבים שזה קצת מוקדם מדי? גם אנחנו. אבל לפי איך שזה נראה, זה הולך לקרות בקרוב.

קיין עבר סוג של רכבת הרים מאז ששוחרר. קודם כל, כולם אמרו בהתחלה שהוא ׳חלש מדי׳, ועכשיו כולם טוענים ש״צורת הצל״ שלו (ה – Shadow Form) קצת חזקה מדי אחרי שכולם הבינו איך הוא עובד.

לא משנה מאיזה מחנה אתם, אין ויכוח שהאולטימייט שלו, ה – Umbral Trespass, פשוט חלש מדי. הוא עושה מעט מאוד דמג׳ בשביל אולטימייט שסובב נטו על צ׳אמפיון שנותן דמג׳ בלי שום ערך מוסף. אבל אל דאגה – לפי עדכון ה – PBE האחרון, הוא הולך לקבל באף די רציני.

הבונוס AD של האולטימייט שלו מקבל זינוק מ-110 אחוז ללא פחות מ-150 אחוז, שזה קפיצה פסיכית בכמות דמג׳. כדי להכניס את זה לפרספקטיבה, אם תבנו למשל Warrior Enchantment, Duskblade, Youmuu's פלוס Black Cleaver, זה מגיע לסך של 210 אחוז בונוס AD! בעדכון הנוכחי, האולטימייט שלו יתן 350 דמג׳ בסיסי, פלוס 110 אחוז בונוס AD, שמגיעים ביחד ל-231 דמג׳, עם סך של 581 נזק פיזי. אחרי הבאף שהוא יקבל, הוא יתן את הבסיס של 350 דמג׳ פלוס 150 אחוז בונוס AD, שביחד הופכים ל-315, ואז מגיעים לסך של 665 נזק פיזי!! קפיצה של כמעט 100 בכמות הדמג׳!

זה כצפוי באף די משמעותי ליכולות החיסול של קיין אפילו ברמה 6 במשחק, וזה צריך להבטיח לו עדיפות בחירה בסולו קיו. הוא נראה כרגע בנקודה יציבה למדי מבחינת בחירות, והוא לא (באופן כללי) חזק מדי או חלש מדי, אבל האולטימייט הנוכחי שלו פשוט לא מספיק מתגמל ולוקה בחסר, אז השינוי הזה לא פחות ממבורך. העדכון זמין כרגע ב – PBE, והוא מתוזמן לשחרור בפאטץ׳ 7.15, שצריך לבוא בהערכה עוד שבוע או שתיים.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.