ריוט מסירים את ה-IP?

הכסף החינמי של ליג אוף לג׳נדס, IP, הולך להשתנות בקרוב. יהיה קל יותר לשחקנים חדשים לקבל צ׳אמפיונים, ושחקנים וותיקים יוכלו לקבל Loot קצת יותר מגוון – בואו תקראו איך בדיוק.

בפורום חדש שנקרא Riot Pls, המעצב הראשי של ריוט שנקרא NEWoo1, הכריז על מספר עדכונים ענקיים שאנחנו נראה בקדם העונה. בעבר, הם הטילו פצצה עם שינוי מערכת ה-Runes, אבל המשחק עומד להשתנות באופן דרמטי לא פחות בחודשים הבאים. למשל – לא תהיה מגבלת רמות יותר. בנוסף לכך ובאופן ישיר, IP עומד להפוך פשוט ל-Blue Essence. (נכון, זה האבק הכחול שמקבלים במערכת הקראפטינג) 

מה? IP הופך רשמית ל-Blue Essence?!?

נכון מאוד אפילו. מערכת ה-Influence Points עוברת ריוורק די מסיבי לקראת קדם העונה. במקום ש-IP יהווה מטבע בפני עצמו, הוא עומד להתמזג יחד עם ה-BE, החומר שממנו אפשר לקבל צ׳אמפיונים. ל-IP תמיד היתה בעיה, והיא קשורה לרכישת צ׳אמפיונים. שחקנים שיש להם את כל הצ׳אמפיונים במשך שנים, לא יכולים לממש את הכסף על רכישה של נוספים כי פשוט אין, אז במקום זה הם תקועים עם ערימות של נקודות לא ממומשות. לעומת זאת, שחקנים חדשים מרגישים כאילו הם לעולם לא יוכלו לרכוש לעצמם את אחד מהצ׳אמפיונים החדשים, אלא אם כן הם ירכשו אותם ב-RP.

לפיכך, המערכת תעבור שינוי מרכזי, ואתם תוכלו להשתמש באותו מטבע כדי לרכוש מצד אחד וכדי לעשות Crafting כאוות נפשכם, מצד שני. זה צריך לעזור לשחקנים חדשים להשיג צ׳אמפיונים מהר יותר מבעבר, באמצעות Champion Shards שבסופו של דבר הופכים להנחות משמעותיות בעת רכישה. לאלה שיש להם יותר מדי BE מאשר שהם יודעים מה לעשות איתו, כמו רבים מאיתנו, הם יקבלו הפתעה מיוחדת משלהם בהמשך השנה… קבלו את הפיסקה הבאה:

חנות של Blue Essence תושק יחד עם העדכון!

כן זה אמיתי. ליג אוף לג׳נדס יקבל מה שנקרא Blue Market. מקום, ששחקנים ותיקים יכולים לשוטט בו ולהחליף מטבע שאותו אפילו לא דמיינו במשך שנים. לזמן מוגבל בלבד, ריוט יפתחו חנות של Blue Essence, שתאפשר לשחקנים לבזבז את מלאי ה-IP הלא משומשים שלהם על אייטמים כמו כרומות נחשקות או סקינים סופר נדירים כמו Urfwick. אם חיכיתם שהוורוויק שלכם יראה כמו בובה פלאפית נחמדה, כדאי שתתחילו לחסוך כבר מעכשיו – הנאות אינן באות בזול. 

לא יהיו יותר IP/BE אחרי משחקים.

במקום, אתם תקבלו BE וצ׳אמפיון שארדס באופן אקסקלוסיבי על ידי עלייה ברמות. עדיין לא הוחלט כמה BE תקבלו פר קפסולה, אבל אנחנו יכולים לנחש שמדובר בכמות מכובדת לכל הפחות. אם תעשו Disenchant לצ׳אמפיון שארדס, אתם תקבלו אפילו יותר BE, כך שזה לא יהיה לחינם.

כל קפסולה תוכל להכיל סוג תוכן אחד בלבד ולפעמים שתיים, האם זה אומר שלרוב תקבלו יותר BE מאשר צ׳אמפיון שארדס? לא כל כך בטוח…

קראפטינג יקבל תוספת ״מזל רע״. מה…?

לפעמים בעת קראפטינג אתם פשוט חסרי מזל. אתם תעשו Reroll רק כדי לקבל אייטמים גרועים או כמויות קטנות של BE מבלי לראות אפילו ג׳מסטון אחד לרפואה באופק. למזלכם, ריוט מוסיפים אלגוריתם למשחק שיאפשר לכם להשיג באופן תכוף יותר ג׳מסטונס. בנוסף, זה יוודא שאתם לא תצטרכו להמתין זמן רב עד שתקבלו צ׳אמפיון שארד נורמלי. תודה, ריוט!

מה אתם חושבים או לא חושבים? תפציצו בתגובות ותסתערו על הפורום. השינויים הקרובים הם חתיכת נושא לדון עליו, אז יאללה!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.