ריוט משנים את פורמט ה- LCS באירופה

אליפות ה- LCS באירופה עברה את כל סוגי השינויים בשנים האחרונות, ולא כולם כל כך הצליחו. עם קבוצות רבות החרדות לעתיד הכלכלי של אליפות ה- LCS, ריוט סוף סוף שיחררה את הפרטים על תוכניותיה לאליפות LCS 2018.

ביום שני (30/10/2017), ריוט הודיעה על מספר שינויים משמעותיים על ליגת ה- LCS באירופה, אשר יספקו הקלה זמנית עד שיכריזו על הליגה באופן רשמי ב- 2019.

וההודעה המכוונת לצופים, היא שריוט מוציאה את פורמט הטוב מחמישה בכדי להחזיר את הפורמט שהשתמשו בשנים עברו, פורמט הטוב משלושה. בנוסף לכך, הליגה תחזיר את מצב קבוצה יחידה ו- סיבוב כפול. כמו כן, ה- LCS באירופה יעביר את לוח השידורים שלו לימי שישי ושבת.

על פי ריוט, השינויים הללו נועדו על מנת להגביר את העניין וההנאה של הצופים. ריוט אומרים כי חלק משמעותי מקהל הצופים במשחקים, מעדיפים משחקי הטוב משלושה כיוון שהזמן והמחויבות שצריך להשקיע במשחקי הטוב מחמישה הרבה יותר גבוה ממשחקי הטוב משלושה. כמו כן, החברה מוסיפה כי במשחקי הטוב מחמישה נדרש מהצופה לראות את כלל המשחקים על מנת להבין את המבנים ואת האפקט שנוצר במהלך המשחקים שהוא פספס.

עוד שינויים מאסיביים הצפויים לקרות באליפות ה- LCS 2018, הם השינויים בקשרים הכללכליים שיש לקבוצות עם הליגה. בזמן שריוט אינה חושפת מספרים, היא מספרת כי היא תגדיל את התקציבים לכל הקבוצות שנמצאות בליגה, ותציע תמריצים על מנת להגדיל את ההכנסות יחד עם מספר הצופים. דבר זה נעשה בתקווה שכל אחת המקבוצות תפעל למען הגדלת מספר מעריציה.

לבסוף, אליפות ה- LCS תעבוד למען קידום אירוע שנתי על מנת לתת לעוד קבוצות ביטחון ועמידות במהלך כל השנה. דבר זה מגיע יחד עם שינויים בסדרת הצ'אלנג'רס, וזה בא יחד עם השינויים ב- challenger series שגרם לשינוי ההתמקדות בשביל להדגיש יותר קבוצות אזוריות ושחקנים במקום התקוות להשיג את האפשרות להגיע ל- LCS.

לפי ריוט, שינויים אלה יהיו זמניים וישמשו כגשר עד האליפות בשנת 2019.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.