10 דברים שכנראה לא ידעתם על ליג

אז היום אני מנסה לעשות כתבה שונה ואני בטוחה שכבר הבנתם לפי הכותרת, בנוסף, אני בטוחה שגם חלקכם מודעים לחלק מהדברים שארשום פה ולכן הוספתי את המילה 'כנראה'.

 

1. המפתח שעל הגב של אוריאנה לא משמש כלום:

–  למעשה זה אפילו לא אמור להיות שם, ולמרות הכל הוא עדיין נמצא שם ובתוך המשחק היא מסובבת אותו כאילו הוא נועד למטרה מסוימת אבל עוד פעם הוא לא.

2. הסיפור של Howling Abyss:

– לא ממש מספרים לנו מה הסיפור של המפה הזאת אבל אם אתם מנצחים במשחק ARAM ומחכים 10 שניות ליסאנדרה מספרת לכם את הסיפור כולו.

 

3. Rusty Blitzcrank skin:

– ריוט הוציאו מלפני המון זמן סקין בשם Rusty Blitzcrank ועל פי דעת ריוט הם החליטו שהוא לא יפה ולא מתאים לרמה של מה שהם מסוגלים ליצור ולכן הם הורידו אותו ל-Limited Edition.

4. הבגדים של טאם קנצ':

– עד כמה שזה ישמע כנראה חדש טאם קאנצ' לובש שני מעילים כאחד, הבגדים שלו הם הבגדים לשעבר של הקורבנות שלו אבל בגלל שמידת בני אדם לא עולה עליו הוא היה צריך לתפור שני מעילים כדי להגיע למידה שלו, וזה למה אם אתם עושים זום אין אתם יכולים לראות זאת בגב שלו.

5. הצ'אמפיון הכי לא מאוזן:

– לא זה לא יאסו !

וולדימיר על פי ריוט הוא הצ'אמפיון הכי לא מאוזן שהם ציינו בגלל הHeals העצומים, Low Cooldown, free defenses ועוד..

 

6. הקול המקורי של נאסוס:

– הקול המקורי של נאסוס היה המדובב Jeanne McDaniels הסיבה שריוט החליפו את הקול המקורי היא ש- Jeanne נפטר והם ידעו שהם יצטרכו לעבוד עם הקול בעתיד ולכן לא הייתה ברירה אחרת.

7. מיניונים יכולים להחזיר לעצמם HP:

– אז למעשה זה יצא בפאטץ' של ה- 19 ביוני 2009 כדי שיהיה קצת טוויסט אני מנחשת.

 

8. ליג היה לשעבר משחק של 4 נגד 4:

– בהתחלה ליג היה משחק של 4 נגד 4, המשחק הראשון שאי פעם הוקלט על ידי ריוט  מראה 4 שחקנים בכל קבוצה.

9. הכותרת המקורית של ליג:

– לשעבר הכותרת המקורית של ליג הייתה: League of Legends Clash of Fates לפני שהמשחק יצא לאור מחקו את השורה של Clash of Fates.

10. רמאות:

– ריוט לוקחים כל כך ברצינות את העובדה שאסור לרמות שבאמצע התחרות של World Championships ב- 2012 שחקן הסתובב והסתכל על המפה שמציגה את הזווית ראיה של שתי הקבוצות שהראה לו מידע שהיה אסור לו לראות ובגלל עברה זו הוא היה חייב לשלם 30,000$.

 

מקווה שנהנתם!

 

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.