10 עובדות על לורים פרק 5

עובדות על לורים פרק 1

עובדות על לורים פרק 2

עובדות על לורים פרק 3

עובדות על לורים פרק 4

בין אם אתם מכירים את הסיפור של כל צ'אמפיון במשחק, מתעניינים בחלקם או לא ממש מבינים את הסיפור, הנה 10 עובדות על הלור של היקום של ליג אוף לג'נדס:

  1. זה זמן מה שנוקסוס מתכננים את הכיבוש הבא שלהם. הם עושים את דרכם לכיוון פילטאובר, והם מתכננים להשיג אותה בכל מחיר.
  2. לקאמיל היה אהוב, אך היא נאלצה לוותר עליו בשביל לעבור את השינוי שלה. החלק האכזרי הוא שהוא המהנדס שביצע את השינוי (Augmentation) שלה, והיא מעולם לא ראתה אותו לאחר מכן.
  3. לאחר שאביה של פיורה הכתים את שמה של המשפחה שלה, היא הזמינה אותו לדו קרב עד המוות, וניצחה.
  4. המאכל האהוב על ג'אקס הוא חביתה.
  5. רק'סאי היא ממש לא היחידה מסוגה. היא האם של הגזע שנקרא Xer'Sai, יצורים אשר דומים לה ומסתובבים ברחבי המדבריות של שורימה.
  6. אורן (Ornn) תמיד היה נפח טוב. בגלל שהוא יצר כלים כל כך מוצלחים, הוא אסף אחריו תומכים רבים. למרות שבהתחלה הוא לא אהב אותם, הוא ראה עם הזמן את הדברים שיצרו בהשראותו, והדבר עורר בו גאווה עמוקה.
  7. באסון טבע שקרה, מתו רבים מתומכיו של אורן ונהרסו מרבית מהחפצים שבנו בהשראתו. הוא אמנם לא מראה את זה, אבל הוא חש כאב עמוק בגלל המקרה הזה.
  8. טאליה (Taliyah) רוצה להרוג את אזיר מכיוון שהיא מפחדת שהוא יחזיר את העבדות לשורימה ובכך ישעבד את משפחתה.
  9. אילאווי (Illaoi) בוחנת אנשים בכך שהיא קורעת את הנפש שלהם מגופם, ובודקת האם יש להם את הכוח להשיב אותה אליהם. אחרי שהובס קשות ואיבד את ידו, גאנגפלאנק עמד בפני המבחן שלה. היא קרעה את הנשמה שלו מגופו ובדקה האם הוא יכול להתמודד עם הקשיים בדרכו על מנת להשיב אותה אליו. הוא כמובן הצליח.
  10. אם כבר אילאווי, כדאי לציין שיש לה קראש לא קטן על ברואם (Braum)

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.