חמישה דברים שצריך לדעת על פאטץ' 8.20

חמישה דברים שצריך לדעת על פאטץ' 8.20 של ליג אוף לג'נדס:
הפאטץ' החדש ביותר של ליג אוף לג'נדס יצא עכשיו לשרתים ומתחילים לראות את העונה מגיעה לסופה. כשרק מספר מצומצם של פאטצ'ים נשארו לפני שהשינויים של הפרי סיזון (Preseason) מגיעים, דברים מתחילים להירגע אצל ראיוט. תוסיפו לזה את העובדה שוורלדס (Worlds) מתחיל ולא רוצים לעשות שינויים גדולים מידי, פאטץ' 8.20 נראה רגוע. למרות זאת, עם השינויים שמגיעים לאזריאל, וכמה התאמות לחלק מהדמויות, לפאטץ' הזה יש כמה הפתעות.

כחלק מהשינויים הקטנים שמגיעים לצא'מפיונים יש כמה התאמות לסטאטים ההתחלתיים של גרייבס וסיון. בנוסף, תיקונים לפאסיב של ג'ין, ולנאמי הורידו קצת מההילינג. אף שינוי הוא לא משמעותי, אבל, זו אכן סוף העונה.

יותר חשוב מזה, הפאטץ' הזה מביא איתו סקינים חדשים ויפים הכוללים את אינפרנאל אמומו והסקין הראשון שיוצא להיימרדינגר מאז 2014.


אזריאל:
ה- W של אזריאל אף פעם לא הרגיש משמעותי כמו הספלים (Spells) האחרים שלו. אלא אם כן בונים אותו רק אייפי, הספל לא עשה הרבה נזק והיה שימושי רק להגדלת האטאק ספיד, דבר שדיי מוזר עבור אידיסי בהתחשב בעובדה שקשה להפעיל אותו על עצמך. עכשיו, אסנס פלאקס (Essence Flux) יעשה מארק למטרה וספל שני יפוצץ את המארק, שיעשה יותר נזק, דבר שאמור להתאים לשאר הקיט שלו.


אהרי ואבלין:
אהרי ואבלין נמצאות במצב דיי דומה אחת לשנייה, שתיהן יושבות עם אחוז בחירה ואחוז ניצחון יחסית גבוה לתפקיד שלהן. אהרי מקבלת נרף לאולט שלה, בצורת קולדאון גדול יותר בשלבים הראשונים של האולט. לאבלין מורידים את הדמג' על ה- E שלה בשלבים הראשונים, בנוסף היא מקבלת נרף לדמג' של האולט. צריך לחכות ולראות האם השינויים הקטנים לאבלין יגרמו לה לרדת מהמצב שלה בראש הג'אנגל נכון לכרגע.


דארק הארבסט (Dark Harvest):
דארק הארבסט היה במצב מתמיד של שינויים מאז שהרון (Rune) הוצג לראשונה בתחילת העונה. הרון התחיל חלש מידי ואז לאט לאט הפך מנוראי לחזק מידי, גם בגלל שינויים לרון עצמו וגם בגלל שינויים לדמויות והחפצים שעובדים טוב עם הרון. עכשיו לאחר שהיה חזק מאוד לזמן ממושך, ראיוט החליטו שהגיע הזמן להסתכל שוב על דארק הארבסט ולהחליש אותו קצת בתחילת המשחק, אבל עדין להשאיר אותו חזק לסקיילינג ושלבים מאוחרים במשחק.


פרסי סוף העונה:
סוף העונה מתקרב וזה אומר שכמו תמיד, הפרסים כמעט מגיעים. כמו תמיד, שחקנים שלא קיבלו צ'אט ריסטריקט בזמן האחרון או השהייה מהמשחק אמורים להיות זכאים לקבל פרסים. העונה הזו, ראיוט מוסיפים סממן שיופיע בפרופיל שנותן לך לדעת האם אתה זכאי לויקטוריוס סקין (Victorious), ואילו פרסים אחרים תוכל להשיג כשהעונה תיגמר.


היימרדינגר:
היימר המסכן, הוא לא הדמות הכי קלה לעצב עבורה סקינים. עם הצורה המוזרה שלו והטורטים שלו שדורשים עבודה נוספת, עבר כבר הרבה זמן מאז שהוא קיבל את הסקין האחרון שלו. ליתר דיוק, עברו קצת יותר מארבע שנים וחצי. הודות לאוהדים של היורדל, נראה שההמתנה השתלמה, כי הסקין החדש שיוצא עבורו, דראגון טריינר היימרדינגר, נראה מעולה. כמו כל שאר הסקינים מסדרת הדראגון טריינר, גם בסקין הזה יש דרקונים בתור חברים, טורטים במקרה הזה, והם נראים פשוט מדהים.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.