אנטמן והצרעה

תקציר הסרט:

לאחר ההתרחשויות ב"קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים", סקוט לאנג מתמודד עם השלכות הבחירה שלו להיות גיבור-על ובמקביל לתפקד כאבא. כשהוא מתקשה לאזן בין חיי הבית לבין האחריות שלו כאנטמן, מגיעים אליו הופ ואן דיין וד"ר האנק פים עם שליחות דחופה. סקוט חייב ללבוש פעם נוספת את החליפה, וללמוד להילחם לצידה של הצרעה כשהצוות הם משתף פעולה על מנת לגלות סודות מן העבר

אחד השיפורים העיקריים נמצא בשם הסרט. פעם שעברה הופ של אוונג'לין לילי ישבה על הספסל מהסיבה הקלישאתית שאבא שלה דאג לה יותר מדי. הפעם היא זוכה להיות חלק מהאקשן, מה שבהחלט תורם לו. הכימיה שלה עם פול ראד מורגשת לא רק בדיאלוגים שלהם, אלא גם באופן הטבעי בו הם נלחמים ביחד.
לעומת זאת, בגזרת הנבלים לא נרשם שיפור משמעותי. ובכן, שהם לא בדיוק קילמונגר או ת'אנוס. כן אומר שהנבלית "גוסט"– היכולה לנוע דרך דברים– מקבלת אפקט מגניב למדי שקצת מוסיף לדמות שלה. אבל בסופו של יום ההופעות שלהם לא זכירות במיוחד.
"אנטמן והצרעה" לא יהפוך לאחד הסרטים הבולטים ביקום של מארוול, אבל הוא בהחלט הסרט שהיקום הזה צריך עכשיו: משהו קליל ומצחיק שקצת שובר את השגרה אחרי הרצינות (היחסית) של "הפנתר השחור" ו"מלחמת האינסוף". זה עוד סרט ביקום שמצליח להיות שיפור ניכר מהראשון ולתת זריקת אנרגיה למה שבפעם שעברה היה בינוני וסביר.  הוא מוכיח שיש במארבל מי שלומד ומפיק לקחים, ומצליח להפוך גם המשך לסרט זניח (ברמה של מארבל) לחוויה קולנועית מהנה ומומלצת.

טריילר הסרט:

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.