נרפים ענקיים ל- Ardent Censer ב- Patch 7.21


Ardent Censer הפך להיות סוג של של meme ב- League of legends. יש ל- Item, ללא ספק, אחת מההשפעות הגדולות ביותר אצל Supports בשנה האחרונה. ה- Item לבדו אחראי על ה- Support Meta, ולאף Item אף פעם לא הייתה כל כך הרבה השפעה על המשחק.

זו הסיבה ש- Riot מתכננים סיבוב נוסף של nerfs על Ardent, על פי העדכון האחרון ב- PBE.

ה- nerf הראשון עבור Censer בא ב- Patch 7.17, שם הורידו את ה- Attack Speed מ- 20-35 אחוזים ל- 25 אחוזים בנוסף לכך, הם הורידו גם את ה- Health Drain ש- Ardent מעניק מ- 20-35 אחוזים ל- 25 אחוזים. אבל Riot חשבו ש ה- nerf ל- Ardent לא יהיה מספיק, כך שעוד שינויים נוספו ב- Patch 7.19, חודש לאחר מכן. ב- Patch זה, ה- nerfs הישנים בוטלו, ובמקום זאת, ה- On Hit Heal הוסר לחלוטין מהפריט וה- Supports שהעניקו את Ardent קיבלו עצמם גם את ה- Attack Speed ו- On Hit Damage שהפריט מעניק.

מאז, Ardent Censer לא התחיל להאט. Supports כמו Janna ו- Lulu עדיין משתלטים על ה- meta, ו- Ardent Censer הוא עדיין אחד הפריטים הנרכשים ביותר במשחק.
ה- Nerfs המתוכננים ל- Patch הבא יקטינו את רוב הנתונים הסטטיסטיים של הפריט. ה- Attack Speed Buff המסופק על ידי הפריט ירד מ- 20-35 אחוזים ל- 10-30 אחוזים,

וה- On Hit Damage ירד הרבה יותר נמוך מ- 20-35 אחוזים כל הדרך עד לכ- 5-20 אחוזים. ה- nerfs האלה יהפכו את Ardent Censer להרבה יותר גרוע ברמות נמוכות, אשר עכשיו, הוא הפריט השימושי ביותר ב- Early Game, וברמות הנמוכות במיוחד.

Aggressive Supports כנראה לא יצליחו לעקוף את ה- Ardent Censer supports גם לאחר ה- nerfs, אבל בהחלט יהיה להם סיכוי. השינויים האלה נקבעו להגיע יחד עם Patch 7.21 בשבוע הבא, אם הם בכלל יעברו את ה- PBE, ובתור Support Main נקווה שלא ;-).

Comments (1)

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.