חמישה דברים שאתם צריכים לדעת על פאטץ' 9.10

הפאטץ' האחרון של ליג אוף לג'נדס (League of Legends) הגיע קצת מוקדם, ואיתו בא הצ'אמפיון (Champion) החדש- יומי (Yuumi)!

סופורט חתול המלחמה החדש הוא החלק הכי מרגש בפאטץ' הזה וללא ספק הדבר הראשון שהשחקנים ירצו לראות כאשר הם יכנסו למשחק כשפאטץ' 9.10 יגיע למשחק.

היכולת של יומי להיתפס על הצ'אמפיונים בקבוצתה ויכולות התזוזה המיוחדות שלה אמורות להיות מאוד כיפיות לתרגול.

יחד עם הגעתה של יומי בפאטץ' הזה יש גם כמה איזונים לכמה צ'אמפיונים הכוללים את מאסטר אי (Master Yi), ריבן (Riven) ו-ויין (Vayne) וכמובן עוד כמה עדכונים קטנים לצ'אמפיונים אחרים.

סוף כל סוף בפאטץ' הזה מגיעים סקיני אקדמיית המלחמה (Battle Academia Skins) לתוך המשחק עם סך הכל של 6 סקינים שמתווספים לתוך המשחק והופכים את פאטץ' 9.10 לאחד מפאטצ'י הסקינים הגדולים ביותר.


יומי הגיעה!:

יומי היא הסופורט החדש ביותר בליג ואחת הצ'אמפיונים הכי יצירתיים שראיוט (Riot) אי פעם עיצבו. יחד עם לעשות את הכשפים שלה בעצמה, והתזוזה בזכות עצמה, יומי יכולה בנוסף לכך להיקשר לחברי קבוצתה ולתת להם לעשות את התזוזה עבורה. כאשר היא קשורה לחבר קבוצה, היא נותנת להם חלק מה- AD או מה- AP שלה, תלוי מה הכי שימושי בשבילם, החייאה בשבילה ובשביל חבר קבוצתה, ו- Aimable Skillshot יותר מתקדם שהיא יכולה להשתמש בו. היא לא כמו כל צ'אמפיון אחר במשחק והיא אמורה להיות כיפית עבור כל אחד שרוצה לנסות אותה גם אם אתם אוהבים סופורט וגם אם לא.


מאסטר אי קיבל כמה שינויים:

אין שתי דרכים לגבי זה, מאסטר אי הוא מאוד ישן. למען האמת, כנראה לא יזיק לו ריוורק (Rework) מלא. אבל עד אז ראיוט מציעים לשחקנים תיקונים קלים לייאוש שלו בפאטץ' 9.10.

בפאטץ' הזה מוריד את ה- Cast Time מה- W ומה- Q ונותן למאסטר אי את האפשרות לפגוע במטרה שלו פעם שנייה עם ה- Q שלו אם אין עוד מטרה באזור. שני השינויים האלו הם שינויים ענקיים לאיכות החיים שלו, והמעט של ההתקרבות לסטנדרטים של צ'אמפיון מודרני.


עדכונים לחפצי ה- AD:

חפצי AD הם במצב די טוב סך הכל, אבל ראיוט עדיין מנסים למקם כמה דברים בפאטץ' 9.10. הכי חשוב, Essence Reaver ו- Guinsoo's Rageblade- שני הילדים הבעייתים בקטגוריה. Essence Reaver מקבל את הבאף הכי פשוט שיש: עוד 5 AD. בלי שום דבר אחר, פשוט עוד קצת נזק. לגבי Guinsoo's בפאטץ' הזה מכריחים לפגוע 3 פעמים במקום פעמיים, אז קצת פחות מבדרך כלל, אבל ה- Armor וה- Magic Penetration הם ב- 15 אחוזים בבסיס, במקום שזה ילך על פי הרמה שלכם.


Conqueror סוף סוף מקבל נרף (Nerf):

Conqueror היה חזק מאז שהוא יצא לאור. ראיוט עשו כמה שינויים בעבר, אבל ה- Rune נשאר בכל זאת. הפעם ראיוט לוקחים עוד צ'אנס ועושים ל- Rune נרף בכך שהם מעבירים את ה- 10% מכל הנזק שנגרם לצ'אמפיונים יריבים שהופך ל- True Damage ו- Healing ל- 8%. זה נרף ישיר ל- Rune, אבל הוא עדיין יהיה משומש על ידי כמה צ'אמפיונים בודדים שהוא הכי טוב עליהם.


הסקינים של אקדמיית המלחמה הגיעו בדיוק בזמן לקיץ:

אזריאל (Ezreal), לאקס (Lux), ג'ייס (Jayce), קטרינה (Katarina), גרייבס (Graves) ויומי מקבלים סקינים בפאטץ' הזה! דבר אפילו יותר מרשים, כולם חלק מאותה מחלקת הסקינים: אקדמיית המלחמה. בזמן שגרייבס ויומי חלק מהמחלקה של סקיני האקדמיה, טכנית הסקינים שלהם נקראים Battle Professor ו- Battle Principal, כשנראה שהם חלק מצוות האקדמיה.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.