חמישה דברים שצריך לדעת על פאטץ' 9.12

פאטץ' 9.12 הגיע והוא מביא איתו קיטים (Kits) חדשים לכמה צ'אמפיונים (Champions).
השינויים הגדולים ביותר שבאים בפאטץ' הזה הם לרייז (Ryze) ולמורדקייזר (Mordekaiser). מורדקייזר מקבל ריוורק (Rework) מלא, שהוא ללא ספק היה צריך, שלגמרי משנה את איך שהקיט שלו עובד. הוא נשאר עם המגן ויכולת נזקית של AoE, אבל כמעט הכל שונה. בזמן הזה, רייז מקבל ריוורק קל שאמור לעזור לאיזון שלו.
בנוגע לשינויים אחרים בפאטץ' הזה, יש נרף (Nerf) קטן ליומי (Yuumi) בדרך שתאפשר לאויבים להשתמש עליה ב- Stun וב- CC בזמן שהיא בדרך לחבר הקבוצה שלה. יש כמה נרפים קטנים שמגיעים לאירליה (Irelia), לאאטרוקס (Aatrox), ולנאוטיליוס (Nautilius). בזמן שזאק (Zac), קייטלין (Caitlyn), ואש (Ashe) קיבלו באף (Buff).


הריוורק החדש של מורדקייזר:

גם המעריצים וגם הלא מעריצים של מורדקייזר התחננו לעדכון הצ'אמפיון כבר שנים- מאז שהאחרון היה מלא בבאגים, גליצ'ים, ובעיות קטנות. ראיוט (Riot) הפעם הצליחו להביא כמו שצריך מורדקייזר חדש לחלוטין. הפעם היכולות שלו שונות לגמרי וכוללות יכולת שמושכת יריבים אליו,  ואולטימייט (Ultimate) שלוקחים אויב אחד לתוך ממלכת המוות בשביל להיות בקרב אחד על אחד עם מורדקייזר. אם מורדקייזר מנצח, הוא שומר חלק מהסטטים (Stats) של האויב עד שהם חוזרים לחיים, מה שהופך אותו לאפילו חזק יותר בפייטים.


רייז קיבל עדכון קטן:

רייז ידוע בתור הצ'אמפיון עם הכי הרבה בעיות כשמדובר באיזון, אז זה לא חדש שהוא מקבל עוד עדכון לקיט שלו. ראיוט לוקחים את המגן שלו מה- Q, ויותר חשוב הם לוקחים גם את ה- Root מה- W שלו והופכים את זה להאטה, זה יהיה Root רק אם היריב נפגע קודם מ- Flux. זה לא ברור אם זה יהיה מספיק בשביל לאזן את רייז גם בפרו פליי (Pro Play) וגם בסולוקיו (Ranked Solo Que), אז אנחנו נצטרך לחכות לראות איך העדכונים האחרונים יעבדו.


שחקני יומי משתפרים אז יומי מקבלת נרף:

על פי ראיוט, שחקני יומי מתחילים לתפוס את איך שהיא עובד וזה אומר שהיא מתחילה להרגיש קצת יותר מדי חזקה בידיים של שחקנים טובים, אז הפאטץ' הזה היא מקבלת שינויים בשביל להחליש מעט את הכוח שלה. חברי הקבוצה של יומי מקבלים פחות Adaptive Force כשיומי קשורה אליהם ועכשיו הדאשים (Dashes) יכולים להתבטל כשמשתמשים עליה ב- CC בזמן הזה. זה אומר שיומי לא יכולה לצאת מכלל סכנה בקלות כל כך, אבל היא עדיין יכולה לעזור לחברי הקבוצה שלה בקלות.


עדכוני VFX לזיגס (Ziggs), לולו (Lulu), טריינדמיר (Tryndamere) ואמומו (Amumu):

לפעמים כשעבר הרבה זמן מהריוורק האחרון של צ'אמפיון מסוים, או אפילו מההוצאה הראשונית שלו, הקיט שלהם כנראה יכול להיות בסדר עדיין, אבל החיצוניות שלהם כנראה תשאר מאחורה. תודות לפאטץ' הזה, ראיוט עומדים לשנות את האפקטים החיצוניים לזיגס, לולו, טריינדמיר, ואמומו. האפקטים החדשים יהיו כיפים, אבל הם לא יותר מדי רחוקים מהמקור. כל אחד מהם אמור להיות יותר טוב מבחינה של להעביר את היכולת בלי להיות מוסכי דעת בגללה.

חזרתם של סקיני ה- Dark Star:

סקיני הדארק סטאר (Dark Star) הם בין הסקינים הכי מגניבים ומסתוריים בליג אוף לג'נדס. התוספת החדשה ביותר למחלקה הזאת היא של ג'ין (Jhin), קארמה (Karma) ושאקו (Shaco). בזמן שארמה וג'ין מקבלים כל כמה זמן סקין, זה הסקין הראשון החדש של שאקו מאז סקין ה- Wild Card שלו שבא במאי של 2015.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.