חמישה דברים שאתם צריכים לדעת על פאטץ' 9.13

פאטץ' מספר 9.13 של ליג אוף לג'נדס (League of Legends) הגיע ויש עוד הרבה דברים אחרים להתרגש מהם חוץ מ- Teamfight Tactics. בזמן שמוד המשחק (Game mode) החדש יהיה ללא ספק בראש הרשימה להרבה שחקנים, ראיוט (Riot) הביאו בפאטץ' הזה גם צ'אמפיון (Champion) חדש ושינויים גדולים לכמה מהצ'אמפיונים הכמעט נשכחים לגמרי.

הצ'אמפיון החדש הפעם יהיה קיאנה (Qiyana), מתנקשת שהיא Melee AD. מה שלא ראינו בליג יחסית הרבה זמן. היכולות שלה פועלות על פי איפה היא עומדת במפה, עם דברים כמו הנהר, שיחים, וקירות שמשנים את היכולות שלה.

באשר לעדכונים בפאטץ', גם אודיר (Udyr) וגם אילאווי (Illaoi) ראו כמה שינויים גדולים. אף אחד מהם לא קיבל ריוורק (Rework) מוחלט- ואפילו לא ריוורק קל- אבל זה היה קרוב. שניהם קיבלו כמה שינויים ליכולות שלהם ובנוסף לכך גם הרבה עדכונים מכוונים שאמורים לעזור להם להיות קצת יותר רלוונטים בתוך המשחק.


קיאנה הגיעה:
פאטץ' 9.13 מתחיל את הקיץ עם צ'אמפיון חדש לגמרי, קיאנה. קיאנה היא המתנקשת AD הראשונה שליג קיבל מאז הרבה זמן- בערך מאז זד- שכבר הופך אותה לבין הצ'אמפיונים הכי מעניינים שיצאו לאחרונה. יש לה גם Kit די מיוחד שמשתנה על פי השטח שעליו היא עומדת. כנראה שיהיה לה קצת קשה להיכנס למטא (Meta) הנוכחית, אבל לכל הפחות אמור להיות מאוד כיף לנסות אותה.

אילאווי מקבלת הרבה שינויים:
תאמינו או לא, אילאווי הייתה בליג אוף לג'נדס למשך כמעט 4 שנים עכשיו, והיא אף פעם לא מצאה בדיוק את הנישה שלה. אז, בתקווה לשנות את גורלה, ראיוט נותנים לה כמה שינויים גדולים בפאטץ' 9.13. אחד מהם, שה- W שלה עכשיו יעשה מינימום נזק שיהיה גם רלוונטי למגדלים. בנוסף לכך היא מקבלת כמה שינויים ל- E שלה כולל זה שהזמן שהרוח של היריב מוחזקת לא יורד כשהם תוקפים את אילאווי. אנו מקווים שהשינויים האלו יהיו מספיקים בשביל לתת לאילאווי קצת את אור הזרקורים ב- Summoner's Rift.


אודיר חוזר עם כמה שיפורים:
בהמשך של הטרנד של הפאטץ' הזה של להביא אהבה לצ'אמפיונים שמאוד צריכים את זה, לפאטץ' 9.13 יש כמה שינויים לאודיר. קודם כל, כל היכולות שלי יכולות עכשיו להשתדרג לרמה 6, מה שמביא להם יותר כוח בלייט גיים (Late Game), ועוד כמה אופציות ל- scaling שראיוט יאזנו. זה אמור להשאיר את אודיר מהבעיה שתמיד הייתה לו שהוא היה או שבור לגמרי, או חסר תועלת. אם כבר מדברים על כוונון, ראיוט גם מאזנים בערך כל מספר ב- Kit של אודיר הפעם, אבל כל האפקט אמור להשאיר אותו חזק יותר ממה שהוא עכשיו.

הטקסט של הנזק אמור להיראות שונה הפאטץ' הזה:
טקסט הנזק לא קיבל עדכון במשך הרבה זמן, אז ראיוט נכנסים פנימה ומנסים להפוך את הדברים לקת יותר ברורים ולהרבה יותר קריאים בזמן קרב. כל הנזק הפיזי עכשיו כתום, נזק קסמי עכשיו תכלת, וכל הנזק האמיתי עכשיו לבן. נזק קריט (Crit) עכשיו מקבל אנימציה ברורה יותר וגדולה יותר, מה שאמור לתת לכם קצת יותר סיפוק כשאתם מקבלים איזו מתקפה מזליסטית של קריט.


סקיני ה- Arcade הגיעו ומוכנים לשחק:
סט חדש של סקיני Arcade הגיעו והשנה הם נראים נהדר. הפעם הסקינים שעומדים להיות הולכים לקאיסה (Kai'sa) ולקייטלין (Caitlyn)- שגם מקבלת Prestiege Edition. בנוסף לכך בצורה היותר נבלית ומתאימה למשחקי וידיאו, זה סט ה- Battle Boss. שני סקיני ה- Battle Boss מגיעים ליאסו (Yasuo) ולקיאנה.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.