חמישה דברים שאתם צריכים לדעת על פאטץ' 9.22

9.22 הוא הפאטץ' שמסמל את סיום העונה לפני הפריסיזן אז אנחנו ננצל את הבמה הזאת ונעזור לכם עם חמישה דברים שאתם חייבים לדעת על פאטץ' 9.22.


Senna הדמות החדשה:

נתחיל עם סנה (Senna), אז מי שחי מתחת לאבן ולא עקב אחריי המשחק.

יצאה דמות חדשה בשם סנה, היא משחקת את התפקיד של סאפורט איידי, לפי הלור היא למעשה אשתו של לושן (Lucian) שהנשמה שלה נלקחה על ידי ט'רש (Thresh) אל המנורה ואחרי ההרחבה לסיפור הזה, לושן הלך לחלץ את סנה מהמנורה (אני די בטוח שכולם הבינו איך זה נגמר).

הערת הכותב: המספרים של סנה גבוהים מאד והיא דמות מאד ייחודית כדאי לנסות לשחק איתה לפני שהיא תקבל נרפים.


הבעיה עם מאלפייט:

אני מאמין שלכמעט כולם יצא להיתקל בתופעה שלקחה את המיד והג'אנגל בסערה (ספוילר: מדובר ב- Ap Malphite). עם העדכון הקטן שהוא קיבל לא מזמן הוא יכל לבנות 2 אייטמים ודי למחוק כל דמות אחרת שנגדו מהמפה בזמן שלא היה להם כל כך מה לעשות (חלון של פחות משנייה להגיב), בגלל זה הורידו לו את האחוז ap על האולט מ- 100 ל- 80.

עכשיו כעיקרון אפשר לשרוד את הקומבו שהיה הורג אתכם יותר בקלות ואתם יכולים גם לנסות להפוך את זה משם וכנראה שפחות אנשים ישחקו אותו במיד בזמן שהם בונים ap כרגע.


בת הזוג הבעייתית של ראקן:

זה לא סוד שזאיה (Xayah) לקחה את ראש הטבלה בכוח adc בליגה התחרותית לפניי שבועיים בהינתן נרפים לקאיסה (Kai'sa).

המספרים על ה- w שלה נתנו לה פוטנציאל להיות הייפר קארי הרבה יותר מוקדם, אז ממש בקצרה: כשמשתמשים ב- w הדמג' של הבייסיקים עדיין מוכפל פי 1.2, והיא עדיין תקבל מהירות כשהיא מתקיפה דמויות אבל היא מקבלת פחות attack speed.


השלטון במעמקים:

נאוטילוס (Nautilus), נחשב לדמות מאד חזקה בזמן האחרון ששיחקו אותו אפילו במיד לפרקים.
בכדי שיהיה יותר מקום לקחת אוויר נגד הדמות, המטרה העיקרית שהוא שם עליה את האולט- R שלו תקבל 50 דמג' פחות מבדרך כלל.

אני בטוח שכמעט כולם פה שיחקו נגד או נתנו באן לנאוטילוס לפחות פעם אחת בחודש האחרון, אז כל מי ששיחק נגדו מקבל קצת יותר מקום לנשום כי 50 דמג' יכול להכריע קרב.


הסקינים החדשים- להקת ההיפ הופ הוויטואלית:

 

 

True damage, להקת ההיפ הופ הווירטואלית בכיכובם של אקו, אקאלי, סנה, קיאנה ויסואו מגיעה למשחק, אחריי ההופעה שלהם בפריז עם הגרסת הפרסטיג' בשיתוף לואי ויטון לקיאנה.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.