5 דברים שאתם צריכים לדעת על פאטץ' 9.6

הפאטץ' (Patch) האחרון של ליג אוף לג'נדס (League of Legends) הגיע. הפאטץ' 9.6 הוא לא בדיוק כבד בשינויים, אלא יותר בשביל לנקות חלק מהאיזונים החריגים של הפאטצ'ים האחרונים.

השינוי הגדול ביותר בפאטץ' הזה הוא השינוי לקייל (Kayle) שמקבלת נרף (Nerf) קל לאחר ה- Rework שעברה בפאטץ' הקודם.
ג'ייס (Jayce) מקבל גם הוא נרף, כאשר לעומתו צ'אמפיונים (Champions) כמו גנאר (Gnar), אורגוט (Urgot) ואורן (Ornn) מקבלים באפים בנוסף לכמה אחרים.

הפאטץ' מביא איתו גם אתחול לראנקד (Ranked), מה שיקרה ב- 20 למרץ, באותו היום שהפאטץ' מגיע לשרתים של ליג אוף לג'נדס. האתחול כולל את כל שחקני הדיימונד (Diamond) בדרך כזו או אחרת. השחקנים בדיימונד ירדו דיוויז'ן (Division) אחד, ואל דאגה אם אתם נמצאים בדיימונד 4, במקום שתרדו דרגה שלמה, אתם תרדו ל- 0 LP. בנוסף, כל שחקני המאסטר (Master) ומעלה ירדו למאסטר עם 0 LP, במטרה לתקן כמה מהטעויות של הראנקד מתחילת העונה התשיעית.


קייל החדשה כבר מקבלת נרף:

הריוורק (Rework) של קייל יצא רק לפני מספר שבועות, וכבר עלו על זה שהוא קצת יותר מדי חזק. בשביל לעזור לה קצת יותר להתאזן, ראיוט (Riot) מורידים את עליית מהירות ההתקפה שלה ואת עליית הנזק שלה. הנרפים האלו לאו דווקא הופכים אותה לחסרת תועלת והם לא אומרים שאי אפשר לשחק בצ'אמפיון הזה, אבל השינויים האלו כן ימנעו ממנה לנצח לבד בקלילות את המשחק כמו שהיא יכלה לפני.


אורגוט מקבל באף ללייט גיים (Late Game):

עד לא מזמן אורגוט נחתך מהמטא (Meta) הנוכחית בעקבות הנרף שקיבל. ראיוט לא חוזרים בהם בנרף הזה, אבל הם כן עוזרים לו בתחומים אחרים בשביל לא לגרום לו ליפול לגמרי מהמטא הנוכחית של הטופ ליין (Top Lane). במקרה הזה, זה אומר להזיז את המגן שקיבל בעת הפעלת ה- W אל הפעלת ה- E, ובנוסף לכך שה- W שלו יוכל להיות מופעל במשך כל הלייט גיים. זה אמור להפוך את אורגוט לטורט (Turret) בתנועה ושיהיה קצת יותר שימושי בפייטים (Fights) בין הקבוצות.


הדאבל טיר (Double Tear) של Ezreal (ושל כולם) נעלם:

דאבל טיר היה פעם משהו טוב, עד לפאטץ' 9.6 שבו זה נעלם ובזמן שזה די רע לכולם, זה רע במיוחד בשביל אזריאל (Ezreal), הבחור הכי נודע שהשתמש בבנייה הזאת של הדאבל טיר. ראיוט החליטו לעשות שכל החפצים הכוללים בתוכם את ה- Tear of the Goddess יהיו חלק מקבוצה אחת, כלומר שיהיה אפשר רק חפץ אחד כזה בתיק. זה אומר שאם יש לך כבר Manamune,  אתה לא יכול לקנות עוד Archangel Staff, או אפילו עוד Tear of the Goddess.


הפרסים על המיניונים עובדים קצת אחרת:

הפרסים הם נושא שנמשך במהלך כל העונה וראיוט עדיין מנסים לסדר אותו בשביל לוודא שהם בדיוק במקום הנכון. הפעם, ראיוט משנים את היתרון שתצטרכו להגיע אליו בשביל מיניון באונטי (Minion Bounty) מ150 עד 200 יותר כסף של מיניונים או מפלצות מהממוצע של הקבוצה הנגדית. אם זה קצת יותר מדי חישובים בשבילכם, רק תדעו שאתם צריכים להיות עם יתרון גדול יותר בשביל מיניון באונטי. חדשה נוספת היא שאם תפסידו, המיניון באונטי שלכם יקטן.


הסקינים החדשים של אחד באפריל הגיעו:

איוונט ה- Versus של השנה נראה כאילו שהוא מקושר חזק לאחד באפריל ובגלל שזה חתולים נגד כלבים, אנחנו נראה עוד הרבה סקינים (Skins) של חיות מחמד. הפעם, קורקי (Corki) ופיז (Fizz) מקבלים סקינים של כלבים בזמן שרנגר (Rengar) ויוריק (Yorick) מקבלים סקינים בסגנון חתולי. אם לא אהבתם את Pug'Maw, אתם כנראה לא תאהבו חלק מהסקינים האלו, אבל בשביל כל השאר? חיה נוספת במשחק היא תמיד פלוס.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.