חמישה דברים שאתם צריכים לדעת על פאטץ' 9.8

פאטץ' 9.8 הגיע והוא עוצב לפי ה- Mid-Season Invitational. בדיוק כמו כל הפאטצ'ים של התחרויות הבינלאומיות, גם 9.8 לא כל כך גדול ומתמקד בעיקר בבאפים (Buffs) מינוריים ובנרפים (Nerfs).
כמה צ'אמפיונים (Champions) כמו רנקטון (Renekton) וסג'ואני (Sejuani) עומדים ליהנות מהשדרוגים שקיבלו הפעם, אבל הם לא יותר מדי גדולים. בינתיים, זד (Zed) קיבל נרף קטן, אבל נקווה שישאר עדיין באזור של המטא (Meta).

בצד היותר גדול, הפאטץ' הזה נתן כמה שינויים לאראם (ARAM) כאשר ראיוט (Riot) ממשיכים לעבוד על המוד (Mode) באקטיביות. עם זאת, אנחנו אומרים שלום ל- Butcher's Bridge לבינתיים, אז אתם תצטרכו לבדוק את השינויים החדשים ב- Howling Abyss.

לבסוף, הסקינים (Skins) של אליפות העולם הגיעו עם קאמיל (Camille), פיורה (Fiora), אירליה (Irelia), קאיסה (Kai'sa), לבלאנק (LeBlanc) וראקאן (Rakan) שמקבלים סקינים חדשים של Invictus Gaming.


רנקטון קיבל באף:

עבר זמן רב מאז שהקרוקודיל האהוב על כולם היה באופנה, אבל נראה שראיוט מתכננים לשנות את העובדה הזאת. בפאטץ' הזה רנקטון מקבל באף קטן עם שינויים לסטטים (Stats) הבסיסיים שלו, הכוללים כמות חיים, גדילת מהירות ההתקפה, וגדילת הארמור (Armor). בנוסף לכך הוא גם מקבל באף ל- Q שיעזור לו להישאר חי בקרבות קצת יותר. זה לא נראה שהשינויים האלו יחזירו אותו לאיך שהוא היה לפני כמה עונות, אבל זאת התחלה.


אראם אמור להיגמר קצת יותר מהר עכשיו:

בכמה פאטצ'ים אחרונים, ראיוט התחילו לתת לאראם יותר איזון לצד ה- Summoner's Rift. זה שוב נכון יחד עם פאטץ' 9.8 אבל בזמן שהצ'אמפיונים מקבלים שינויים, הפעם השינויים הכי גדולים באים למיניונים (Minions). אחרי 15 דקות גלי המיניונים יזומנו מהר יותר וילכו מהר יותר. ראיוט מקווים שהשינויים האלו יעזרו למשחקים להיגמר מהר יותר, בגלל שכמה ממשחקי האראם יכולים להיגרר יותר מדי. בשביל באמת לדחוף משחקים קדימה, גם הצ'אמפיונים יתחילו להוריד יותר למבנים לאחר 15 דקות.


Cinderhulk עומד להתחזק (והפעם על אמת):

ראיוט מנסים שיהיו יותר טאנקים (Tanks) בג'אנגל (Jungle) כבר כמה פאטצ'ים והם עדיין לא מוותרים. Cinderhulk מקבל עוד באף, טכנית אותו באף. בפאטץ' 9.7 ראיוט ניסו להעלות את הבונוס של Cinderhulk ל- Magic Damage למיניונים ולמפלצות, אבל זה בעצם שינה רק את ה- Tooltip. עכשיו השינוי האמיתי אמור להיות בתוך המשחק, מה שאמור לעזור לג'אנגלרים טאנקים קצת יותר.


Coup De Grace יעשה יותר נזק לצ'אמפיונים בעלי חיים נמוכים:

Coup De Grace החליק פנימה והחוצה כמה פעמים מאז שהרונים (Runes) החדשים התווספו למשחק, אבל עם השינוי הזה ראיוט מנקים קצת את הזהות של הרון הזה. הרון הזה כבר לא מוסיף Adaptive Damage אחרי Takedown, אלא פשוט מוסיף 8% נזק מוסף לצ'אמפיונים שהם מתחת ל- 40% חיים.


 

הסקינים החדשים של Invictus Gaming הגיעו:

לפאטץ' 9.8 יש הרבה סקינים מרגשים כמו Galaxy Slayer Zed וגרסת הפרסטיג' (Prestiege) של K/DA Evelynn. אבל הסקינים שמשנים הכי הרבה הם הסקינים של אלופי העולם של 2018, Invictus Gaming. בדיוק כמו בעבר, השחקנים נתנו יד בפיתוח הסקינים שלהם שנתנו לכל אחד מהם ייחוד אישי שרק כמה קבוצות היו מזליסטיות מספיק בשביל לקבל.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.