חשיפת צ'אמפיון Kai’Sa

הדמות החדשה שמגיעה לליג היא קאי'סה (Kai'Sa), אחת מהדמויות היותר מעניינות והיותר מצופות בליג בקרב חובבי הלור. קאי'סה היא דמות שידענו על קיומה לזמן רב כבר (למרות שאת שמה לא ידענו), שכן היא כבר הופיעה באחד הסיפורים של דמות אחרת, של קאסאדין, שכן היא ביתו אשר נלכדה בריק (Void).

קאי'סה, כמו אביה, שרדה את השפעת הריק עליה, והפכה למשהו חזק יותר. נראה שהיא התפתחה אפילו יותר טוב מאביה. בעוד שאביה יודע שבקרוב הריק יהרוג אותו, קאי'סה הסתגלה להשפעתו ומנצלת אותו בשביל עצמה. הלור שלה עוד לא יצא, ככה שאנחנו עדיין לא בדיוק יודעים עליה הכל. את כל המידע על הלור של קאי'סה שאנחנו יודעים ברגעים אלו (לפני שהיא שוחררה) תוכלו למצוא בסרטון הזה.

נעבור ליכולות שלה:

פאסיב- עור נוסף

פצעים צורבים- ההתקפות הרגילות של קאי'סה מסמנות אויבים עם פלזמה, ועושות נזק קסום מתגבר. אחרי חמש התקפות ברצף, הפלזמה עושה בונוס נזק לפי נקודות הפגיעה החסרות של המטרה. כל אפקט שמונע מהמטרה לזוז אשר נגרם על ידי בעלי ברית מוסיף טעינה לפלזמה.

נשק חי- החליפה של קאי'סה מתאימה את עצמה לסגנון ההתקפה של קאי'סה, משפרת את היכולות שלה לפי הנתונים הקבועים שהיא מקבלת מחפצים ורמות.

Q- גשם איקאת'יאני

קאי'סה משחררת נחיל של טילים שמוחלקים באופן שווה בין האויבים הסמוכים, כאשר פגיעות נוספות באותה המטרה יעשו קצת פחות נזק.

נשק חי- עם מספיק בונוס נזק התקפה, גשם איקאת'יאני יורה הרבה יותר טילים.

W- מחפש ריק

קאי'סה יורה קרן של אנרגיית ריק אשר חושפת את האויב הראשון שנפגע, עושה נזק קסום ומוסיפה 2 טעינת של פלזמה.

נשק חי- עם מספיק בונוס נזק יכולת (Ability Power), מחפש ריק עושה יותר נזק ומחזיר חלק מזמן הצינון אחרי פגיעה בצ'אמפיון אויב.

E- טעינה מוגברת

קאי'סה טוענת לזמן קצר, מקבלת בנוס למהירות התזוזה שלה אבל מאבדת את היכולת לתקוף. אחרי הטעינה, קאי'סה מוציאה את האקדחים הגדולים שבשביל להגדיל את מהירות ההתקפה שלה לכמה שניות. התקפות רגילות מורידות את זמן הצינון של טעינה מוגברת.

נשק חי- עם מספיק מהירות התקפה, טעינה מוגברת גם מעניקה היעלמות בזמן הטעינה (לא הסוואה, כלומר יהיה בלתי אפשרי לראות אותה לחלוטין, כמו שאקו אבל לא כמו אוולין, לדוגמא).

R- אינסטינקט רצחני

קאי'סה מסתערת במהירות גבוהה מאוד עם טווח גדול למיקום ליד צ'אמפיון אויב שמסומן עם פלזמה ומקבלת מגן שסופג נזק לזמן קצר

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.