נינג'ה החליט לשים סוף לכל השמועות

אם עדיין לא הספקתם להכיר את הסטרימר הפופולרי בטוויטץ' (Twitch) במשחק Fortnite, אז תכירו אותו עכשיו בקטנה 🙂
השם שלו Tyler ‘Ninja’ Blevins, הוא אחד מהסטרימרים הפופולריים בטוויטץ' של המשחק Fortnite.
נינג'ה רוצה להראות את הדעה שלו לגבי הפרסומים על המשחקים "הדומים" (Apex Legends ו- Fortnite), ויש לו דעה מפתיעה בעניין.

בעוד שנינג'ה ידוע בעיקר כשחקן מאוד פופולרי במשחק Fortnite, הוא, כמו סטרימרים אחרים בפלטפורמה, היה חייב לבדוק את המשחק החדש שיצא Apex Legends, אבל הוא לא מרגיש  ש- 2 המשחקים (Apex Legends ו- Fortnite) באמת יכולים להיות דומים.

נינג'ה הסביר את עמדתו בנושא במהלך liveestream ב- 16 בפברואר, שם הוא טען כי אף אחד מהמשחקים לא "טוב" יותר מהאחר.

"זה לא שאלה של Apex Legends או Fortnite, אמר נינג'ה על הדיון. אני יודע שזה מטורף, "אבל אתה יכול לאהוב יותר מדבר אחד, בסדר?"
בעוד שנינג'ה טען על ההצלחה של שני המשחקים, הוא אישית מעדיף את המשחק Fortnite מעל המשחק Apex Legends, הוא בתחושה שלמשחק פורטנייט יש יותר להציע מאשר המשחק Apex Legends.

לטענתו Fortnite משחק טוב יותר, כי הוא פשוט אוהב לשחק במשחק הזה, הוא המשיך וציין שהמשחק הזה מציע יותר עכשיו בגלל שאפשר לשלב את האקסבוקס/פלייסטיישן 4/מחשב. וככה אפשר לשחק עם יותר חברים מכל מקום כמעט.

נינג'ה המשיך והסביר כי הוא כרגע משחק ב- Apex Legends בשל מעמדו "הטרי", ובמקביל יש פיצוץ עם המשחק החדש- אשר צבר מעל עשרה מיליון שחקנים רק בשלושה ימים לאחר השחרור הראשוני שלו.
למעשה, Apex Legends גודל ונהיה כל כך פופולרי, ויש חששות שהסטרימרים עוזבים את Fortnite מאחור בעקבות זה (למרות ש- Fortnite עדיין לוקח את ההובלה בטוויטץ', עם דיווחו של 26 מיליון צפיות על "היריבים" Apex Legends).

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.