צ'אמפיון ספוטלייט בעברית: Ornn

אורן הוא נפיל שבניגוד לאחרים, מעדיף את הפרטיות שלו. הוא מתגורר לבדו מתחת להר געש עתיק, בוחש קלחת מבעבעת של אבנים מומסות על מנת לחשל חפצים בעלי איכות שאין שניה לה. אך ממעמקים אלו, אורן מרגיש בבעיה; דמויות שמימיות שוב מתעסקות בעניינם של בני התמותה. במהלך המלחמות הקרבות, הפרליורד, והעולם כולו, יצטרכו נפח טוב.

יכולות

 

Passive: Living Forge & Master Craftsman

Living Forge: אורן יכול לבזבז זהב בכדי להכין חפצים לעצמו בכל זמן שהוא לא בלחימה (Out of Combat). לנוחיותכם, חפצים מומלצים מופיעים על המסך בתפריט ייחודי. לחלופין, תוכלו לפתוח את החנות באופן ידני בכדי להכין חפצים.

Master Craftsman: אורן והקבוצה מקבלים גישה לשדרוגים מיוחדים לחפצים ספציפיים בחנות. לכל שחקן ישנה הגבלה לשדרוג אחד מאלו.

Q: Volcanic Rupture

אורן מכה באדמה ושולח קרע באדמה שעושה Physical Damage  ומאט אויבים. לאחר המתנה קצרה, עמוד מגמה נוצר בסוף הקרע שמתפקד כקיר קטן לכמה שניות.

W: Bellows Breath

אורן הופך בלתי ניתן לעצירה, מקבל מגן ויורק להבות אש. להבות אלו מורידות חלק מהחיים הנוכחיים של האויב כ- Magic Damage . אויבים הנפגעים מהיריקה האחרונה מקבלים Debuff בשם Brittle. ה- Basic Attack של אורן מעיפות לאחור אויבים עם ה- Debuff הזה.

Brittle

כאשר אויב עם Brittle עליו, הוא סופג חלק מכלל החיים שלו כ- Bonus Damage כאשר הוא נפגע מ- Hard CC. בנוסף, Hard CC  משפיע לאורך יותר זמן לכל אויב בעל Brittle.

 

E: Searing Charge

אורן מסתער, ועושה Damage לכל אויב שהוא עובר דרכו. אם אורן מתנגש בקיר/שטח תוך כדי ההסתערות, הפגיעה תיצור גל הדף שעושה Damage ומקפיץ אויבים. יכולת זאת הורסת כל שטח/קיר שנוצר על ידי שחקנים אחרים. (לדוגמא : קיר של אניביה).

 

R: Call of The Forge God

אורן מזמן אלמנט אש עצום למיקום שהוא בוחר והוא רץ אליו במהירות גוברת. אויבים שנדרסים על ידי אותו אלמנט סופגים Magic Damage ויש עליהם Brittle .

אורן יכול להפעיל את הסקיל בשנית על מנת להסתער קדימה. אם הוא פוגע באלמנט תוך כדי שהוא מסתער הוא ישנה את כיוונו ויגרום לו להקפיץ את כל האויבים שהוא פוגע בהם, ולעשות את אותה כמות Damage שהוא עשה להם בתחילת הסקיל, בנוסף להחלת Brittle עליהם.

לשחק בתור אורן

אורן מעדיף לעשות דברים לבד ונמנע מלהתמקח עם סוחרי המפה, ולכן הוא יוצר את הציוד לעצמו. אם הוא לא מסוגל לדחוק אויבים לפינה עם Searing Charge הוא יביא את הפינה אליהם עם Volcanic Rupture.

אורן הוא מנהיג בשדה הקרב. הוא יוזם קרבות תחת התנאים שלו עם Call of The Forge God, ומיד לאחר מכן מסתער פנימה, שואג וקורע לגזרים את האויבים שלו עם כוח עצום.

 

 

 

טיפים וטריקים

  • לאורן יכולת הישארות בליין שאין שניה לה לאור היכולת שלו ליצור חפצים חדשים מבלי לחזור לבסיס. אתם תרצו ללמוד את סדר החפצים שלו בתחילת המשחק והאפשרויות השונות שבהן על מנת ליצור מהר ציוד שישמש לנגוד את האויב שמולכם.
  • לאור כך שלכל חבר קבוצה של אורן ישנו שדרוג ייחודי, כמות הזהב שנדרשת להם ע"מ להגיע לבילד מלא גבוהה מהיריבים. על כן, לאורן סינרגיה מעולה עם דמויות בעלות Scale לתוך סוף המשחק.
  • דמויות אחרות שיוצרות שטח/קיר הן בעלות סינרגיה מעולה עם אורן, לאור העובדה שה-E שלו דורש זאת על מנת להקפיץ אויבים.
    בנוסף, דמויות שיכולות לדחוק אויבים לפינה, כמו Poppy או Vayne, יכולות להשתלב עם אורן גם כן, לאור העובדה שה- Q יוצר שטח.

מידע נוסף

  • Riot Brightmoon מאשר שאורן לא יוכל לקנות שיקויים כאשר הוא מחוץ לבסיס תחת הטענה שהוא "נפח ולא אלכימאי"
  • Squad 5 נתן הצצה לחפצים אותם ניתן לשדרג

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.