הרונים החדשים של עונה 8

 

עם תחילת העונה החדשה הגיעו אלינו גם הרונים החדשים. כבר אי אפשר להתפשר בנושא הזה, ולהנפיץ איזה דף רונים שבא לנו. כדי לעזור לכם בתחילת הדרך הכנו במסודר את המרכיבים העיקריים של הרונים.

יש לנו 5 דפים של רונים שונים, שמתחלקים ל- 5 סוגי משחק שונים:

Precision = מעצים את הנזק ואת הנזק הממושך.

Domination = נזק מתפרץ וגישה למטרה.

Sorcery = מעצים את היכולות והמשאבים.

Resolve = יציבות ו- (CC (Crowd control.

Inspiration = כלים יצירתיים וסגירה.

אני יודע הכל נשמע פלצני כזה ולא מובן בשביל זה אנחנו ניכנס לעומק של הרונים ונסביר מה עושה בדיוק כל דבר ולמי הוא מיועד!


:PRECISION

PRESS THE ATTACK – תקיפת אויב 3 פעמים (basic atk) יוסיף נזק בין 30-120 למתקפה ה- 3 (תלוי ברמה) ויחשוף אותם ויגרום להם לקבל 12% יותר נזק למשך 6 שניות. עובד ב- AP/AD.

LETHAL TEMPO – אחרי 1.5 שניות שתקפת אויב (basic/ability) אתה תקבל בין 30% – 80% מהירות תקיפה (תלוי ברמה) למשך 3 שניות.
תקיפת אויב תאריך את האפקט ל- 6 שניות. חשוב לדעת lethal tempo מרשה לך לעקוף את מהירות התקיפה המותרת באותו זמן!!!
קולדאון 10 שניות.

FLEET FOOTWORK – כאשר אתה תוקף וזז אתה טוען אנרגיה. ב100 stacks הbasic הבא שלך יעלה לך חיים בין 5 – 50 + בונוס התקיפה שלך באיידי  +0.10 ואייפי +0.20 (החיים שיעלו לך זה גם לפי הבונוס AP+AD שלך!), ויתן לך 30% מהירות תזוזה לשנייה.
חשוב לדעת החיים שתקבל יהיו יעילים רק ב60% אם תשתמש בזה על מיניון.

press the atk – jhin, gp, yasou

lethal tempo – kogmaw, tristana, cait, vayne

fleet footwork – cait, tris, yasuo

 

 

 

:DOMINATION

ELECTROCUTE – תקיפת אויב עם 3 מתקפות שונות (גם basic נחשב מתקפה) בטווח של 3 שניות יוסיף magic dmg בין 50-220 + בונוס 0.50+ איידי או 0.3+ אייפי נזק.
קולדאון בין 25 – 50 שניות.

PREDATOR כשאר קונים נעליים נוצרת לך אפשרות להפעיל אותם, כשהם מופעלות אחרי 1.5 שניות של טעינה, אתה מקבל בונוס של 45% מהירות תזוזה למשך 15 שניות. כל תקיפה או יכולת שתפעיל על האויב כשהחפץ מופעל יוסיף נזק של 60-140 ובנוסף 0.4 בונוס איידי או 0.25 בונוס אייפי עליו.
קולדאון בין 180-120 שניות.
*חשוב לדעת אם באמצע הטעינה הותקפת ע"י אויב או מגדל זה מבטל את הטעינה והקולדאון מתחיל מהתחלה 😥 .

DARK HARVEST אויבים, מיניונים גדולים ומפלצות ג'ונגל גדולים מפילים נשמה. המתקפה הבאה שלך על אויב או מגדל תעשה בונוס נזק לפי מספר הנשמות שאספת, הבונוס נזק מחזיק מעמד ל20 שניות (כל נשמה נוספת תאפס את הטיימר בחזרה ל20) כאשר אספת 150 נשמות טווח הזמן גדל ל300 שניות. בונוס המתקפה יהיה בין 40-80 ובנוסף 0.25+ בונוס איידי או 0.2+ אייפי + הנשמות שאפסת. אויב מביא 6 נשמות, מפלצת גונגל 2 נשמות, מיניון 4 נשמות.
*חשוב לדעת הנשמות נשארות איתך לאורך כל המשחק.

electrocute – ekko, lee sin, rengar, khazix = assasins

predator – warwick, hecarim, rammus, kayn

dark harvest – shaco, fizz

 

 

 

:SORCERY

SUMMON AERY  המתקפות והיכולות שלך שולחות את "אירי" לתקוף אויב או להגן על חבר. התקיפה תהיה בין 20-60 תלוי ברמה ובנוסף 0.10+ איידי ו0.15+ אייפי. המגן יהיה בין 30-80 תלוי ברמה ובנוסף 0.25+ אייפי ו0.40+ איידי.
חשוב לדעת "אירי" לא יכולה להישלח שוב עד שהיא לא חוזרת אלייך.

ARCANE COMET – כשאר אתה תוקף אויב עם ability מסוים, ייזרק לכיוונו כוכב שביט ויעשה לו נזק בין 30-100 לפי הרמה שלך ובנוסף +0.20 אייפי ו +0.35 איידי. אם הכוכב שביט נמצא בקולדאון כל פעם שתתקוף אויב זה יפחית את הזמן ב: אויב בודד – 20% / אזור השפעה – 10% / נזק לאורך זמן – 5%.
קולדאון בין 8-20 שניות.
*חשוב לדעת יש אפשרות להתחמק ממנו!

PHASE RUSH – תקיפה של אוייב עם 3 בייסיק / 3 יכולות שונות ב3 שניות תתן לך מהירות בין 15-40% תלוי לפי הרמה למשך 3 שניות, וגם 75% התנגדות לכל האטה שיפעילו עליך!
קולדאון 15 שניות.

summon aery – janna, sona, lulu, karma

arcane comet – brand, lb, karma, ekko, exrath

phase rush – ekko, talon

 

 

 

:RESOLVE

GRASP OF THE UNDYING – כל 4 שניות בקרב המתקפה הבאה שלך תעשה נזק קסם של 4% מכלל החיים שלך + תעלה לך חיים של 2% מכלל החיים שלך + תעלה לך לתמיד 5 חיים.
*חשוב לדעת שחקנים שתוקפים מרחוק הכל יהיה חצי מזה ובמקום 5 חיים הם יקבלו 2.

AFTERSHOCK  אחרי שאתה משתק את התנועה של האויב אתה מקבל בונוס armor+mr של 20 + 30%(ממה שיש לך) למשך 2.5 שניות. בנוסף יווצר פיצוץ שיעשה נזק קסם לאויבים שמסביב בין 40-140 + 3.5% מכלל החיים שלך.
קולדאון 20 שניות.

GUARDIAN  מעניק הגנה לקבוצה שלך עד טווח של 175 יחידות ממך, או מהמטרה שהגנתה עליה עם היכולות שלך למשך 2.5 שניות. כאשר אתה מגן על חברך לקבוצה והוא מקבל נזק, שניכם מקבלים מגן של 60-150 ובנוסף 0.20+ אייפי + 10% מהבונוס חיים שלך. בנוסף שניכם תקבלו 20% מהירות תזוזה למשך 1.5 שניות.
קולדאון 45 שניות.

grasp of the undying – shen, mao, sej, cho, darius

aftershock – leona, natu, blitz, tresh

gurdian – shen, braum, leona

 

 

 

:INSPIRATION

UNEALED SPELLBOOK (טיפה מורכב אז תנסו להבין) כעבור 2 דקות משחק אתה מקבל חלק של summoner  ואחרי כל 6 דקות עוד אחד, המקסימום שאתה יכול לאחסן זה 2. כשאתה נמצא בחנות יש לך אפשרות להחליף spells תמורת הsummoner שצברת במהלך המשחק (לדוגמא יש לי summoner אז אני מחליף את ה- heal בteleport). בנוסף אתה מקבל 25% קולדאון על כל הסמונרים שלך.
חשוב לדעת שאם מלכתחילה לא בחרת smite כאשר תהייה במשחק ותחליף לsmite לא יהיה לך אפשרות לקנות את החפץ של הג'ונגל! וכמובן שאי אפשר שיהיו 2 summoner אותו דבר (יש גבול לטרול שריוט נותנים לנו 😛 ).

GLACIAL AUGMENT –  ה- basic הראשון על האויב יאט אותו למשך 2 שניות. האטיות גוברת עם הזמן לתוקפים מרחוק – 20% עד 40% ולתוקפים מקרוב 40% עד 50%. בנוסף כאשר אתה מאט את האויב עם חפצים (omen, glory ועוד) אתה תירה כמו לייזר קרח קטן ברצפה דרכם, שמקפיא את הרצפה למשך 5 שניות ומאט את האויבים ששם ב50%.
קולדאון של 4-7 שניות לכל אחד.

KLEPTOMANCY – אחרי שימוש ביכולת, המתקפה הבאה שלך על אויב תתן לך בונוס זהב, יש סיכוי שתקבל גם שיקוי/ביסקוויט/זהב וכו'.

בואו נתחיל בזה שזה כנראה הדף הכי פחות שימושי ויעיל. כדי להשתמש בו חייב לבחון טוב טוב איך הוא יועיל לך במשחק.

unsealed spellbook – לדוגמא: צאמפיאון שמתחיל עם ignite כדי לנצח את הליין ואח"כ עובר לteleport כדי לעשות split push, מיד שצריך cleanse במקום heal כי לאויב יש הרבה CC וכו'

glacial augment – לדוגמא : שחקנים שצריך להאט את האויב בכדי לעקב אותו או להנחית יכולות יותר בקלות. אפשרי לשימוש כנגד counter לשחקנים כגון hecarim, kalista

kleptomancy – לדוגמא: שחקנים שחייבים דחוף זהב כדי לקנות חפצים מהר ולהיות כמה שיותר חזקים. מתייחס בעיקר לשחקני סוף משחק כגון GP.

 

*אלו הרונים העיקריים שחייבים לדעת. אין מצב שמשהו מתחיל משחק מבלי להבין מה הוא לוקח, ומה מתאים לצורת משחק שלו. אשמח מאוד אם אנשים יעלו/יגיבו על בילדים שהם בדקו וניסו וראו שיש בהם הצלחה. אנחנו רק בתחילת הדרך להכרת הרונים החדשים והכל אפשרי!
חשוב לדעת שאני אישית בדקתי את כל הרונים אחד אחד וממליץ לכם לעבור עליהם לפני תחילת משחק.

 

Comments (3)

  1. השקעה אדירה, כל הכבוד, עזר מאוד לי ולהרבה אחרים כמובן. 🙂 המשיכו כך!

  2. יונתן לסרי

    תודה רבה וכל הכבוד על ההשקעה סוף סוף זה מובן הסיבוך הזה.

  3. כל הכבוד על ההשקעה 🙂 תמיד כיף להיכנס לכתבות האלו ……!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.