צ'אמפיון ספוטלייט בעברית: Sylas

"פעם, בדיוק כמוך, הייתי אסיר. כלוא על ידי פחדנים וצבועים. נידון למוות בגלל איך שנולדתי. בלי סיבה לחיות מלבד נקמה. אין מה להפסיד מלבד הכבלים שלי. אבל במהפכה שתגיעה- המהפכה שלנו- הכבלים האלה שיחררו את כולם. ואני אוודה שהם לעולם לא יכבלו אותנו בחזרה"


יכולות Abilities

פאסיב: התפרצות פטריסייט (Petricite Burst) 
לאחר שסיילס משתמש ביכולת, בהתקפה הבסיסית (basic attack) הבאה שלו סיילס יסובב את השרשראות מסביבו, ויסב נזק לאויבים קרובים.

ראשונה: הצלפת שרשראות (Chain Lash) 
סיילס מצליף קדימה עם השרשראות שלו, מסב נזק ומאט קצת את האויבים שלו.
לאחר הפוגה קצרה, נקודת המפגש בין השרשראות מתפוצצת, מסבה עוד נזק ומאטה יותר.

שניה: קוטל המלך (Kingslayer) 
סיילס מזנק על אויב עם התקפה עוצמתית, מסב להם נזק ומרפא את עצמו. אם לאויב יש מעט חיים, הנזק גדל ואם לסיילס יש מעט חיים הריפוי גדל.

שלישית: התחמקות/חטף (Abscond/Abduct) 
סיילס מזנק מרחק קצר ומקבל מגן. במשך זמן קצר הוא יכול להפעיל את היכולת שוב כדי להצליף בשרשראות שלו, להמם, להסב נזק ולמשוך את עצמו לאויב הראשון שבו הוא פוגע.

אולטימייט: חטיפה (Hijack) 
סיילס חוטף אולטימייט של אויב לשימושו האישי. אויבים עדיין יכולים להשתמש באולטימייט שלהם אם סיילס לקח להם אותו. סיילס יכול לקחת אולטימייט של אוייבים כל זמן שהחטיפה לא בזמן התקררות (cooldown), אבל לא יכול לחטוף אולטימייט מאותו אויב במשך זמן מה אח"כ.


לשחק כסיילס:

כסיילס, אתה מתקיף עם התקפות קסומות חסרות רחמים וחובט באלו שמתנגדים לך עם אבן וברזל. תתחיל קרבות בכך שתחליש את אויבך עם הצלפות שרשראות חוזרות, כשאחרי כל אחת תתקיף התקפה בסיסית כדי להפעיל את התפרצות פטריסייט. תחמוק מאויבים ותמקם את עצמך עם התחמקות לפני שתבחר מטרה לתפוס עם חטף. כשהקרב הופך לעניין של חיים ומוות, תשמיד את ההתנגדות עם קוטל המלך.
כשאתה מגיע לדרגה שש, תמצה את הפוטנציאל שלך ותבצע חטיפה על הכוחות של אויבך למען מטרה טובה יותר- מטרותייך. כשיגיע השלב האחרון של המשחק (late game) אתה תוכל לתפוס מספר אולטימייטים ברצף מהיר, ותשתמש בכוח של האויבים שלך נגדם ותביא את המהפכה שלך לסופה האלים. בסופו של דבר, הם אלו שיוכרעו.


טיפים וטריקים:

  • אחרי כל יכולת תשתמש בהתקפה בסיסית כדי למקסם את הנזק. הרצף המושלם כולל התפרצות פטריסייט אחרי כל יכולת.
  • תשקול איזו אולטימייט תשרת אותך הצורה המיטבית- מה נכון לעכשיו? מה יהיה קריטי מאוחר יותר? לתפוס אולטימייט חזק עם הרבה נזק יכולה לנצח את ההתכתשות הנוכחית, אבל יכולת עם הרבה שליטה בקהל (crowd control) עשויה לנצח את הקרב הקבוצתי הבא ואולי גם את המשחק.
  • אתה לא יכול לחטוף את האולטימייט של מי שחטפת לו לא מזמן, אז תחשוב עד הסוף לפני שאתה מתחיל לגנוב אולטימייטים. תבחר את התזמון הנכון להשתמש במה שיש לך, אבל אל תהסס פן תחמיץ הזדמנויות לגנוב אולטימייטים נוספים. תחסל את יריביך כשתבחר את הזמן- והכוח- הנכונים להפעיל נגדם.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.