שלב הנוקאאוט התחיל !

שלב הנוקאאוט לשנת- 2018 בליג אוף לג`דנס אליפות עולם פיק`אמ צאלנג' (2018 League of Legends World Championship Pick’em Challenge) בלייב.
למעריצי ליג יש את ההזדמנות לזכות בפרסים במשחק על ידי ניחוש תוצאת הגמר של טורניר השנה.

ההשקה של שלב זה עולה בקנה אחד עם הסוף של הקבוצות אחרי, Fnatic, G2 Esports, Cloud9, Royal Never Give Up, EDward Gaming, Invictus Gaming, kt Rolster, and Afreeca Freecs, שהצליחו להגיע לשלב הנוקאאוט.
מעריצים כבר לקחו חלק בפיק`אמ בשביל הקבוצות, והצליחו לנהל את הניחושים מספיק טוב בשביל להגיע לתוצאה של 34 נקודות או יותר, מה שנותן אייקון מיוחד במשחק.
אם לא צברת מספיק נקודות, אתה רק מצטרף לשלב הנוקאאוט ותינתן לך הזדמנות אחרונה בשביל להבטיח את הנקודות שלך בכדי לקבל את הפרס.
מתוך 3 מיליון אנשים שניסו את מזלם בלנחש את שלב הקבוצות של הטורניר, רק ל- 647 אנשים יש את ההזדמנות להשיג את הפרס הכי גדול.
אם 647 המדוברים יצליחו לסחוב את המזל שלהם ויצליחו לנחש כל מנצח בשלב הנוקאאוט עד הגמר המנצח "ילך הביתה" עם כל חמשת הסקינים האולטימטיביים אשר יוספו למשתמש שלהם.
הסקינים כוללים את Gun Goddess Miss Fortune, Elementalist Lux, Pulsefire Ezreal, Spirit Guard Udyr, DJ Sona.
אלו שייקחו חלק בסיבוב הנוקאאוט יצטרכו לנעול את הניחושים שלהם לפני שהנוקאאוט יתחיל (ב- 20 באוקטובר) או שלא יוכלו לקחת חלק.
אם אתה רוצה לקחת חלק בגמר הפיק`אמ בוורלדס 2018, פשוט תלך לאתר של lolesports ותירשם שם:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.