השינויים הקרובים ל – ADC

ישנו שינוי מסוים באיזון בין איידיקרי שמסתמכים על מכה עוצמתית (Critical Strike).
אם השחקן שמשחק בתור האיידיקרי לא היה אחד ממש טוב, אז הוא לא היה מצליח לנצח באחד על אחד אף דמות אויבת, לא משנה כמה מכות רגילות הוא היה עושה (Basic Attacks).
ראיוט מנסים למצוא את הבאפים שהכי מתאימים נכון לעכשיו לאיידיקרי או לעשות שינוי חדש לגמרי.

בפאטץ' 8.11 ראיוט הביאו נרף לאיידיקרי שמסתמכים על קריט, הנרף כל כך קשה שהם כבר לא היו שווי ערך למטא הנוכחית יותר, לדוגמא: אתם נכחתם לראות פחות איידיקרים שמשחקים מיס פורט'שן (Miss Fortune) , לוסיאן (Lucian) ואפילו כמה מייג'ס (Mages).
מאז אותו מקרה ראיוט עשו באפים באופן מתמיד לאיידיקרי שמסתמכים על קריט (Crit) כך ששוב הם יהיו שווי ערך במשחק, מטא, אבל ווידו שהאיידיקרילא יחזרו להיות כמו בימים עברו, שהיו הורגים עם קריט דמות בכמה מכות בודדות. אבל ככל שהם עשו אותם יותר הוגנים כך הכיף לשחק איתם הלך ונעלם.
תודה לאל, ראיוט שמו לב לבעיה הזאת וכרגע מנסים למצוא דרך להשאיר את האיידיקרי שמסתמכים על קריט גם מאוזנים כמו שצריך וגם שיהיה כיף לשחק איתם.
לפי פרסום בפורומים של ראיוט ביום שני אחר הצהריים, האיזון הולך לקרות בכך שיביאו לאיידיקרי יותר כוח מוגדר בעקיפין. במילים אחרות, איידיקרי שמסתמכים על קריט יקבלו באף בכך שפריטים שמביאים קריט יעלו פחות ממה שהם עולים כרגע אבל עם פחות תוספות כלומר, חלשים יותר.
ככה הדמויות שפועלות על קריט ירגישו את עוצמתם טיפה אחרי המיד גיים (Mid Game).
לשמחתנו, לפי אחד הפוסטים בפורומים של ראיוט, זה אמור לתת לדמויות כמו קייטלין וטריסטנה "מקום" מעולה כדמויות של מיד גיים לייט גיים, אבל יהיה להם קשה נגד איידיקרי אגרסיביים שחזקים בארליגיים (Early Game). בנוסף לכך יהיה להם נורא קשה נגד סאפורטים שעושים הרבה Poke בליין בארליגיים.
אם כל זה באמת יעבוד, האיידיקרים הללו אמורים לחזור לרעיון המקורי שלהם שזה לסחוב משחקים בלייט גיים, אבל עדיין קשה להם בתחילת המשחק.
לבינתיים ראיוט לא הביאו לנו שום מידע לגבי מתי כל זה קורה ולמתי אנחנו צריכים לצפות שכל זה יקרה, אבל סביר להניח שכל זה יקרה ממש בקרוב.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.