הלור של ווארוויק

ווארוויק לא זוכר את שמו המקורי לפני מה שקרה לו, אך פעם הוא היה איש רגיל ולפי מה שהוא זוכר הוא היה פושע ווארוויק הכי זכר שהוא נלקח עלי ידי סינג'ד לילה אחד וסינג'ד קשר אותו לשולחן הניסויים שלו ועינה אותו,

סינג'ד התחיל להרכיב כל מיני מכונות עם כימיקלים שהיו מחוברות לידיו של ווארוויק ולורידים שלו, הכימיקלים חיזקו את ההתרפאות של ווארוויק מה שאיפשר לסינג'ד לבנות את ווארוויק מחדש.

במהלך ניסוי ידו של ווארוויק "התנתקה" אבל סינג'ד חיבר אותה מחדש והפעם עם טפרים חזקים.

סינג'ד אפילו הוסיף לגבו של ווארוויק מכונה עם כימיקלים המחוברת לעצבים שלו ובכל פעם שווארוויק חש בכעס שנאה או פחד הכימיקלים הזרימו כעס נוסף לעצבים שלו על מנת 'להעיר את החיה שבו'.

.

למרות שהמכונות חיזקו את ההתרפאות של ווארוויק הוא תמיד חש בכאב, הוא ניסה להיזכר בכל דבר שקשור לעבר שלו אבל כל מה שהוא ראה זה דם, עד שקטע מהעבר שלו הגיע והוא ראה ילדה קטנה והיא צרחה כמה שמות שלא יכל להבין.

בסופו של דבר הכאב שלו הגיע לכל מקום בגופו וכל הכימיקלים החלו לשנות אותו ווארוויק סוף סוף התחיל להתנגד לכימיקלים הכי חזק שהוא יכל, והוא התחיל להשתעל רעל שיצא מגופו , ווארוויק היה בייסורים למשך כמה שעות עד שהגוף שלו וויתר, סינג'ד סילק את הגופה של ווארוויק לתוך זבל וחזר לתכנן את הניסוי הבא שלו.

/

אבל מוות היה השלב האחרון שהגוף שלו היה צריך כדי להשלים את השינוי שלו, כאשר גופתו שכבה שם אל מול כל שאר הגופות המכונה שעל גבו של ווארוויק לפעול שוב הגוף שלו התחיל להתעקם ובאי טבעיות השרירים והגפיים שלו להיקרע כפי שזה נרפא, הזיכרון שלו התחלף במשהו חדש וחזק, ווארוויק התעורר לתוך רעב בלתי מוסבר וכל מה שיכל לחשוב עליו היה דם.

/

בראשונה הוא רצח מישהו שהיה ליד הגופות, ואז הוא רצח כוהנת, ואז בחור מפילטאובר ועוד, ווארוויק נכנס לשיגעון.

הוא בנה סוג של מערה ורצח את כל מי שהתקרב אליו.

למרות שווארוויק הפסיק להתנגד לחיה שהפך אליה עדיין היו לו זיכרונות קטנים מהעבר, לפעמים הוא ראה את עצמו לפני החיה שנהפך אליה בתוך עיניהם של הקורבנות שלו ולפעמים היה נזכר שוב בילדה, כשווארוויק התסכל לאנשים בעיניים שלהם הוא ראה את עצמו והחליט לא לרצוח בראנדומליות כל אחד ולצוד את כל מי שכבר מכוסה בדם.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.