5 דברים שאתם צריכים לדעת על פאטץ' 9.2

השנה החדשה של ליג אוף לג'נדס (League of Legends) אולי התחילה לפני כמה שבועות בפאטץ' 9.1, אבל הפאטץ' הנוכחי מרגיש כמו ההתחלה האמיתית של העונה. בפאטץ' 9.2, ליג מוסיפים את הצ'אמפיון (Champion) הראשון והחדיש של השנה ומתחילים את משחקי הראנקד (Ranked Play) לעונה התשיעית.

הפעם, תחילת השנה מתחילה בבום כאשר ראיוט (Riot) עשו כמה וכמה שינויים. בזמן שהצ'אמפיון החדש מקבל הרבה תשומת לב, זה לא הדבר היחיד שמשתנה בפאטץ' הזה. למען האמת, כל הג'אנגל (Jungle) מקבל קצת שיפוץ. רוב המפלצות יתנו קצת פחות אקספי (Experience) והבארון נאשור (Baron Nashor) יתנהל בהתאם לכמות הזמן שעברה במשחק, מה שהופך את הבארון ב- 20 דקות ליותר חזק, ולא למשהו שיכריע את המשחק.


סיילאס (Sylas) כאן בשביל לגנוב לכם את האולט (Ult):

הצ'אמפיון החדש של ליג כבר כאן! במידה ולא שמתם לב, השם שלו הוא סיילאס ובזמן שיש לו כמה יכולות די מגניבות, היכולת הכי מדובר שלו היא האולטימייט, מה שנותן לו לגנוב אולטימייטים של צ'אמפיונים אחרים. כן, אם תלחצו על שחקן אחר עם היכולת הזאת, אתם תגנבו לו את האולטימייט. בגלל שכולם שמים לב כל כך לאולט שלו ומדברים עליו, ואיך שהוא ישתמש באולטימייטים של צ'אמפיונים אחרים, יש עוד הרבה לגלות עם סיילאס ואיך שהוא יעבוד, אז אל תתפלאו אם השבועיים הראשונים שלו בחוץ יהיו מלאים בבאנים (Bans) מצד הקבוצה הנגדית.


ראנקד פליי (Ranked Play) בא יחד עם דירוגים לפי עמדה וזה מתחיל מיד עם כניסת הפאטץ' לשרתים:

במידה ופספסתם את הכמה חודשים האחרונים בדיבורים על הנושא הזה, זאת התזכורת האחרונה שלכם. כאשר הראנקד יחזור הוא יביא איתו מערכת חדשה לגמרי של דירוגים שתתבסס על פי התפקידים שלכם. אתם יכולים גולד 1 כשמדובר במיד ליין (Mid lane) וסילבר 2 כשמדובר בטופ ליין (Top Lane) והיכולת הממוצעת של הקבוצה הנגדית תהיה בהתאם לכל רול שיצא לכם(לפחות זה הרעיון).


יש כמה שינויים לחפצים על מנת שיוכלו להוריד קצת פחות נזק:

יש שלושה שינויים גדולים שקורים לחפצים, והם אמורים לעזור לצ'אמפיונים לקחת קצת פחות נזק במהלך כל משחק. שני הנרפים (Nerfs) הראשונים הם ל- Oblivion Orb, שיעלה קצת יותר אבל יהיה עם 5 Ability Power פחות, ונרף ל- Morellonomicon שיעלה קצת פחות אבל יהיה עם פחות Ability Power. השינוי הגדול הנוסף שקשור לנזק שבא הוא לחפץ Sunfire Cape, שעולה הרבה פחות ונותן לכל צ'אמפיון שעובד טוב עם האייטם(ובמקרה שלא ידעתם, זה כל טאנק במשחק) לבנות אותו בקלות יותר.


הרבה רונים (Runes) מקבלים שינויים קטנים:

במידה ושיחקתם בזמן הפריסיזן (Pre-Season), זה לא אמור להפתיע אתכם כל כך שיש יחסית הרבה שינויים לרונים בפאטץ' הזה. רונים כמו Overheal ו- Absolute Focus מקבלים נרף עם כמה ירידות שטחיות בעוד ש- Legend: Bloodline נהיה הרבה יותר חלש ב- Early game בהחלפה ללייט גיים (Late Game) חזק מאוד.  בזמן הזה, Cut Down מקבל שינוי קטן שאמור להפוך אותו לשימושי יותר במהלך המשחקים. עוד דברים שמשתנים בפאטץ' הזה הם הסטטים (Stats) של הרונים, כאשר Adaptive damage הופך מ- 10 ל- 9 וגם ה- Armor וה- Magic Resist מתחזקים במעט.


הסקינים החדשים של יום האהבה באים יחד עם סקינים חדשים של Firecracker:

יחד עם כל השינויים האחרים, הפאטץ' כולל בתוכו עוד כמות מאוד מכובדת של סקינים חדשים כך שכולם יוכלו להיראות במיטבם בתחילת עונת הראנקים החדשה. Sejuani ו- Vayne מקבלות סקיני Firecracker בעוד ש- Tahm מקבל את הסקין ה- Coin Emperor החדש שלו, וסקיני ה- Heartbreaker וה- Heartpiercer של Vi ושל Fiora אמורים להגיע בדיוק בזמן של יום האהבה. בנוסף לכך, Vayne מקבלת גרסת Prestiege לסקין ה- Firecracker שלה.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.