חמישה דברים שצריך לדעת על פאטץ' 8.22

העונה השמינית של ליג אוף לג'נדס (League of Legends) מתקרבת אל סופה, כתוצאה מכך כמות השינויים ירדה משמעותית. למרות זאת, אם אתם מעוניינים לדעת בדיוק איך המשחק יהיה לפני שראיוט (Riot) מכניסים את הפרי-סיזן (Preseason), הפאטץ' (Patch) שבדיוק נכנס, 8.22 פה בשביל להסביר לכם.

רוב השיוניים שהיו בפאטץ' זה הם כמה שינויים קטנים על מנת לאזן כמה דמויות שקצת ירדו מהנורמה הרצויה, כמו למשל ג'ין, שלא ביצע את הנזק שלו כראוי בחלק מהמקרים, או אקאלי, שפשוט שלטה לגמרי בשלבים המוקדמים של המשחק. בנוסף, נונו ווילאמפ, שעדין חדשים מידי למשחק בשביל להיות לגמרי מאוזנים, מקבלים שינויים קטנים. יש גם שינויים לטיים ווראפ טוניק (Time Warp Tonic) בפאטץ' הזה, שכמה טופ-ליינרים ירצו לזכור.

כמו תמיד, אם אתם רוצים פירוש מפורט לכל הדברים ששונו בפאטץ' הזה, אתם יכולים לבדוק באתר של ראיוט.


הפאטץ' האחרון לפני הפרי-סיזן!

אכן, השינוי הכי גדול שמגיע בפאטץ' הזה הוא העובדה שזה הפאטץ' האחרון לפני הפרי-סיזן. בניגוד לפרי-סיזנים קודמים שידענו פחות או יותר למה לצפות כשהפרי-סיזן יגיע, ראיוט פחות או יותר השאירו את כולנו בחשכה לגבי הפרי-סיזן הזה. לכן, כשהפאטץ' הזה יוצא, כנראה שיהיו הרבה שינויים בשרתי הפי בי אי (PBE) שיתנו קצת יותר מידע.


טיים ווראפ טוניק היה קצת חזק מידי.

כמו שכמה טופ-לינרים, ואולי כמה כמה מיד-לינרים, בטח יודעים, טיים ווראפ טוניק היה קצת חזק מידי. בין התוספת מהירות שזה נתן לתופסת הריפואי שזה איפשר לשיקואים ועוגיות לתת, זה היה פחות או יותר משהו שכל הסולו ליינרז (Solo Laners) היו צריכים להביא. למרבה המזל, ראיוט מחלישים אותו מעט, מבלי שהופכים אותו ללא רלוונטי לגמרי. עכשיו שיקויים יתנו חצי מהאפקת הכללי שלהם, בעת לקיחת השיקוי, אבל לא ישפיעו ליותר זמן. בנוסף, אליקסרים (Elixirs) לא יהיו זכאים יותר ל- 5% תוספת מהירות.


פייק קיבל כמה שינויים חדשים.

פייק הוא דמות מצחיקה – לא מצחיקה במובן של בדרן, כמובן. אם הוא קצת מעל הממוצע, הוא משוחק בכמעט כל משחק, משיג הריגות על ימין ועל שמאל. אם הוא קצת מתחת לממוצע, אולי כבר עדיף שתעמוד בשיח ותהיה ווארד (Ward) מאשר שתנסה להילחם. כרגע הוא נותה לכיוון של הווארד, בהתחשב שכרגע האייטמים שעדיפים עליו הם כאלו של טאנקים מאשר של נזק. כתוצאה מכך, ראיוט התחילו לנטות יותר לכיוון של פייק ש"הורג דברים" בכך שהעלו לו את הסקייל (Scale) מאי די (AD).


ראנקים נגמרים בפאטץ' הזה.

התקופה שבה הראנקים (Ranked) נגמרים תמיד מלווה בכאוס, אז אתם יכולים לצפות גם לזה בפאטץ' 8.22. עונת הראנקים תיגמר ב- 12 לנובמבר, וכולם מנסים להשיג את הקפיצה בין ראנקים של הרגע האחרון בשביל פרסים שווים יותר. הפרסים של השנה הזו בהחלט שווים את זה!


הסקינים מסדרת ה"ויקטוריוס" של השנה הגיעו.

שמעתם נכון, שוב הגיעה התקופה בשנה שמקבלים את הפרס על הראנק שלך בצורת ה"ויקטוריוס" סקין (Victorious Skin). השנה, מי שזוכה לקבל סקין חדש היא אוריאנה. הסקין הזה יגיע לכל שחקן, שבמעמד טוב מבחינת ההונור (Honor), שהגיע לגולד (Gold) ומעלה השנה. בנוסף לכך, גם השנה יש בונוסים של קרומות (Chromas).

Comments (1)

  1. לא לקחת טיים ווארפ יותר, Dornas עדיף.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.