חמישה דברים שצריך לדעת על פאטץ' 8.23

הפרי-סיזן (Preseason) הגיע וזה אומר שיש הרבה שינויים שצריך לעבור עליהם. בעוד שלחלק מהדברים צפינו, דברים אחרים היו קצת יותר מפתיעים.

בהקשר לדברים שציפינו להם, גם טורט-פלייטינג (Turret plating) וגם שינויים לשיטת הבאונטי (Bounty) הגיעו לפרי-סיזן, כמעט בלי שינויים ממה שציפו לו, שוחררו כמו שראיוט (Riot) תכננו אותם כשהם נתנו קצת מידע על השינויים שיהיו. בנוסף מגיעים שינויים למיניונים (Minion) שאמורים להקל קצת על הקבוצה שכבר מובילה לסיים את המשחק בניצחון.

בנוגע לשינויים לא צפויים, ננתח אותם פה כדי לתת לכם רעיון כללי טוב של מה הולך להיות בפרי-סיזן, כדי שתדעו איך להתמודד עם דברים בפאטץ' (Patch) הזה.

בשביל כל השינויים אפשר לבדוק את הפאטץ' נוטס (Patch Notes) של ראיוט.


שינויים ברונים:

ידענו שאלה יגיעו, בערך. יש חלק חדש ברונים שמשפיע ישריות על הסטטס (Stats). הדברים האלו נכללו פעם בשילוב של עצי רונים (Runes Trees) שונים, אבל בשביל לעזור לכמה מיקרים ספציפים של כמה דמויות, שרצו לקחת דברים שונים מהמצופה, ראיוט נותנים לשחקנים לבחור איזה סטטים הם רוצים.

בנוסף יש כמה שינויים לכמה רונים שכבר קיימים כמו שינוי לקלפטומנסי (Kleptomancy), שעכשיו יפעל משתי הביסיק אטאק (Basic Attack) שלך, אחרי שימוש במתקפה כלשהי. שינוי לאובר-גרוס (Overgrowth), שעכשיו יתן קצת יותר חיים, שינוי מוחלט לרון דארק הארבסט (Dark Harvest), וחיזוק קטן למהירות של סלרטי (Celerity).


שינויים למשחק הוויזן (Vision):

וויזן, והצורה שבה קבוצות משתמשות בו, תמיד היה אחד הדברים החשובים בליג אוף לג'נס (League of Legends) בגלל שהוא מאפשר לקבוצה לשלוט בגל המפה כאשר הם ביתרון. במחשבה על לשחק עם זה קצת, אך עדין לתגמל קבוצה עם שילטה טובה יותר בוויזן, ראיוט עושים כמה שינויים בנושא. דבר ראשון, אפשר לשאת רק שני קונטרול וורדס (Control Wards) בכל רגע נתון. דבר שני, הטרינק (Trinket) הצהוב שלאט לאט הגדיל את כמות הזמן שהוא נשאר, עכשיו יגדל לפי הרמה הממוצעת של כל חברי הקבוצה, במקום רק לפי הרמה שלך, בכך גורם לכך ששחקן אחד שמאוד חזק לא יתן יתרון עצום לקבוצה שלו מבחינת וויזן.


כמה אייטמים מקבלים שינויים:

השינויי הכי גדול מגיע אל דורנאז שילד (Doran’s Shield), שהיה בראש רשימת האייטמים (Item) ההתחלתיים של טאנקים (Tanks) כבר שנים. בעוד שזה לא בדיוק משתנה, האייטם הופך לקצת פחות אייטם שחייב אותו, הודות לכך שמשנים את קצב החזרת החיים שיהיה תלוי בכמות החיים החסרים במקום כלל החיים.

בנוסף, מגיע גם שינויי לגינסוז רייג'בלייד (Guinsoo’s Rageblade), אייטם שאף פעם לא הצליח למצוא מקום מאוזן במשחק. במקום שבהדרגה יחזק און היט (On-Hit), האייטם עכשיו נותן בונוס של 15 מג'יק דמג' (Magic Damage). אבל, יותר חשוב מכך, האייטם כבר לא נותן בונוס אי די (AD) או אי פי (AP) לדמות ובמקום זאת מביא גם ארמור (Armor) וגם מג'יק פנטריישן (Magic Penetration), דבר שהופך את זה לחלום של כל דמות היברידית (Hybrid).


כבר לא יהיה אפשר לעצור טלפורט (Teleport):

למרות שזה השינויי שהכי קל להסביר – זה בדיוק מה שהכותרת למעלה אומרת: כאשר משתמשים בטלפורט, עושים טלפורט לא משנה מה, זה עדיין שינוי עצום למשחק. זה לוקח חלק מהכוח של טלפורט ככלי לאיום על הקבוצה היריבה והופך את זה להתחייבות מוחלט של מהלך על פני המפה. האם זה יגרום לשחקני הטופ ליין (Top Laners) להפסיק לקחת טלפורט, אף אחד לא יודע.


הסקינים החדשים הם בין העבודות הכי טובות של ראיוט.:

לליג אוף לג'נדס תמיד היה חסר הסקינים (Skins) עם הנושא השחור והמפחיד, שקשור במחשפות. זה מה שהופך את הסקינים החדשים שראיוט מוציאים לקמיל וליסנדרה כל כך משמחים. מהאסטטיקה המבוססת על ויקה (Wicca) לספלאש ארט (Splash Art) המיוחד שלהם ועד לאנימציית הריקול (Recall), אלו הם בקלות חלק מהסקינים הכי טובים של ראיוט אי פעם.

בנוסף הפאטץ' הזה מביא איתו את ה"וריאנט" סקינז (), מודלים חדשים עם אנימציות ואפקטים זהים, שכוללים פיג'מה גארדיון (Pajama Guardian) ואקליפס ליאונה (Eclipse Leona).

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.