חמישה דברים שצריך לדעת על פאטץ' 8.24

הפאטץ' האחרון לשנה הזו הגיע. פאטץ' 8.24 (Patch) של ליג אוף לג'נדס (League of Legends) מכיל את השינויים המשמעותיים האחרונים עד ל- 2019, אבל כן יהיה פאטץ' קטן בהמשך, שיקרא פאטץ' 8.24b שיגיע מתישהו באמצע דצמבר.

בנוגע לפאטץ' הזה, אנחנו מקבלים צ'מפיון (Champion) חדש לגמרי שמתעסק בהתחפשות,בנוסף לכמה נרפים (Nerfs) ובאפים (Buffs) לכמה דמויות שהפרי-סיזן (Preseason) השפיע עליהם במיוחד, דוגמא לדמויות אלו הם ג'אקס ואירליה. דארק הארבסט (Dark Harvest) סוף כל סוף מקבל נרף נחוץ מאוד.

בנתיים, כמה צ'מפיונים הולכים להראות ולהישמע טוב יותר, אחרי שהם מקבלים עדכון ויזואלי בפאטץ' הזה, והסקינים (Skins) של החורף לשנת 2018 יצטרפו. יש גם כמה שינויים לראנק (Rank) שבאים עכשיו כדי לבדוק אותם לפני שהעונה של 2019 תתחיל רשמית שנה הבאה.

כמובן בשביל רשימה מלאה של השינויים אפשר לבדוק את הפאטץ' נוטס (Patch Notes) של ראיוט (Riot) לפאטץ' הזה.


ניקו הגיעה:

ניקו, הדמות החדשה ביותר של ליג אוף לג'נדס, הגיעה והיא מוכנה להפוך לכל מי שסביבה. הזיקית משנת הצורה יכולה להפוך לחבריה לקבוצה על מנת להטעות את אויביה לתוך הקראוד קונטרול והנזק שלה. בגלל שניקו יכולה להתחכות לכל חבר לקבוצה שלה זה נותן לה כמה מאפיינים מיוחדים ואינטרקציות מיוחדות עם דמויות אחרות.


דארק הארבסט מקבל נרף ככה שלא אמורים לראות שבעה כאלו במשחק:

דארק הארבסט כבר קיבל נרף פעם אחת מאז ששינו אותו, רק כמה שעות מאז שהוציאו אותו, אבל זה לא אמור להפתיע אף אחד שהוא מקבל נרף נוסף עכשיו. כשבחלק מהמשחקים היו שמונה או איפלו תישעה אנשים עם דארק הארבסט, הדמג' (Damage) שהוא עושה נחצה לחצי ממה שהיה, בתקווה שזה יעשה אותו קצת יותר מאוזן ויגרום לדברים כמו אלקטריקיוט (Electrocute) לחזור.


אם הייתם בדוויז'ן 5 של כל ראנק, אתם מקבלים בוסט חינם לדוויז'ן 4:

כן, דוויז'ן 5 (Division)  הולך לו ובמקום להוריד את כל מי שהיה שם למטה, ראיוט החליטו שהם יתנו לכל מי שהיה ב- 5 העלאה. זה אומר שכל מי שהיה בדוויז'ן 5 יעלה ל- 4 ויש רק 4 דוויז'נים לעלות כשמנסים להשיג את הפרומושן (Promotion) הבא. בנוסף לזה, הפאטץ' הזה מביא איתו גם מערכת חדשה לפליסמנט () אבל תצתרכו להיות אן-ראנקד (Unranked) כדי לראות אותה. הראנק גראנד-מאסטר (Grandmaster) ואירון (Iron) יוספו גם הם בפאטץ' הזה.


כמה צ'מפיונים קיבלו עדכון לאיך שהם נראים ונשמעים:

לפעמים, צ'מפיון מזדקן, וזה בסדר. לצ'מפיונים האלה שעדין משחקים אבל נראים קצת ישנים, ראיוט החליטו לעשות להם מתחית פנים. הצ'מפיונים החדשים ביותר שיקבלו שינוי כזה הם אניביה, גראגאס, דוקטור מונדו, טימו ורנקטון. בנוסף לשינוי הויזואלי שלהם, משפרים להם את הסאונד אפקטס (Sound Effects) לרוב המתקפות שלהם וכמה אנימציות חדשות. זה אמור לשים אותם במקום טוב כשהעונה הבאה תתחיל, מאחר והם לא אמורים לקבל רי-וורק (Rework) בזמן הקרוב.


הסקינים של החורף בדרכם אלינו:

שוב הגיע השלב הזה בשנה שסאמנרז ריפט (Summoner's Rift) והדמויות שלו יתקוננו לחודשי החורף. ראיוט מביאים סקינים חדשים לטוויץ', דוקטור מונדו, סוראקה ומאסטר יי. כל סקין יהיה בנושא חורפי, כמו תמיד, אבל השנה לסקינים יש הרגשה יותר מלכותית, עם דברים כמו  אייס קינג טוויץ' (Ice King Twitch) ופרוזן פרינס מונדו (Frozen Prince Dc. Mundo). אבל לא יי. הוא סתם איש שלג.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.