חמישה דברים שצריך לדעת על פאטץ' 8.24b

סוף השנה מתקרב וזה אומר שדברים נרגעים במשחק לקראת סופה. למרות זאת, לפני שאנחנו נפרדים משנת 2018, לראיוט (Riot) יש פאטץ' (Patch) אחד אחרון להביא לנו, שיארח לנו חברה במהלך השבועות הקרובים שיהיו ללא פאטצ'ים.

זה הוא אחד הפאטצ'ים הקטנים ביותר של השנה, אפילו אין לו שם משל עצמו, הוא רק חלק שני של הפאטץ' הקודם. בגלל זה רוב השיוניים הם קטנים ומתרכזים בעיקר בשינויים ספציפיים לדמויות מסוימות וכמה תיקונים של באגים (Bugs). בגלל העובדה הזו הכתבה הזו תתעסק יותר בשינויים פשוטים שאין להם משמעות עצומה למשחק. בזמן שרוב השינויים שנעשו היו קשורים לדומיות, יש שינוי שמגיע לאייטם (Items) פורבידן איידול (Forbidden Idol) שיכול לשנות קצת את הדברים עבור הסאפורטים (Supports) שבנינו.

כמו תמיד, לרשימה מלאה של השינויים אפשר לבדוק את הפאטץ' נוטס (Patch Notes) של ראיוט.


שינויים לאקאלי:

ה"טוואילייט שראוד" (Twilight Shroud) של אקאלי לא דומה לאף מתקפה אחרת במשחק. הוא מאפשר לקפץ לתוך הקרב ומחוצה לו בקלות, בלתי נראת לחלוטין ואפילו מתחמקת ממתקפות של הטווארים (Towers) כשנחוץ. ראיוט החליטו שכל זה קצת טוב מידי עבור אקאלי וקצת רע מידי עבור האויבים שלה. מעכשיו, כל פעם שאקאלי תיכנס לתוך השראוד שלה היריבים יכולו לראות אותה קצת כדי שיהיה להם קצת מושג לאן היא הולכת וככה יוכלו לדעת למה לצפות ואולי לפגוע בה.


מחלישים את פייק במיד:

ככל הנראה פייק תמיד יהיה דמות מוזרה, אחרי הכל, הוא תוכנן להיות סאפורט אסאסין (support assassin), כל הקטע שלו הוא לעשות הרבה דמג' (Damage) בלי הרבה כסף, לכן הוא מפתה מאוד לשחק במיד ליין (Mid Lane). מה שראיוט עושים כדי לעצור את המעבר שלו לשאר הליינים הוא שהם מורידים את הדמג' שה- Q שלו עושה למיניונים (Minions) ובנוסף עושים שהאקסקיוט (Execute) מהאולט שלו בשלבים המאוחרים יותר נמוך יותר. האם זה יהיה מספיק כדי להרחיק אותי משאר הליינים, נצטרך לחכות ולראות.


באף לפורבידן אידול (Forbidden Idol):

כן, קראתם נכון, פורבידן אידול (Forbidden Idol) מקבל באף (Buff). הבאף הוא לקולדאון (Cooldown) שהחפץ מביא עלה ובנוסף כל החפצים שנבנים ממנו מקבלים באף שמעלה את ההילינג והשילדינג (Healing and Shielding) שהם עושים. זה אומר שמעכשיו ארדנט סנסר, מיקאילז קרוסיבל ורידמפשן (Ardent Censer, Mikael’s Crucible and Redemption) ירפאו יותר עכשיו. בואו נקווה שהבאפים לא יהיו טובים מידי, אחרי הכל, אנחנו לא רוצים לראות מטא (Meta) של ארדנט סנסר שוב.


נרפים לכמה דמויות שהיו צריכות את זה:

כמו שאתם כנראה יודעים אם שיחקתם הרבה סולו קיו (Solo Queue) לאחרונה, יש כמה דמויות מאוד דומיננטיות. למזלנו, לפני שראיוט לוקחים חופשה עם לעשות פאטצ'ים, ראיוט מסתכלים על הדמויות האלו ומנסים להחליש אותם קצת שיהיו כמו השאר. מורידים לאליסטר קצת מהדמג' על הטרמפל (Trample), קאסיופיאה מקבלת נרף לדמג' של ה- Q שלה. לקאסדין הולך להיות חיים התחלתיים נמוכים יותר וניקו גם כן מאבדת קצת מהדמג' על ה- Q שלה. עם השינויים האלו, הדמויות הללו אמורים להיות דומים יותר לשאר הדמויות במשחק.


הולך להיות קשה יותר להרוס טורטים אחרי שנגמר הפלייטינג (Plating):

השינויים האלו הולכים להיות בדיוק כמו שכתוב,אחרי שהארמור פלייטינג (Armor Plating) נגמר, לטורטים (Turrets) יהיה בונוס של 40 ארמור ומג'יק רזיזסט (Armor and Magic Resist). שינוי זה אמור להחזיר חשיבות אל שלב הליינינג (Laning Phase) ולנסות לגרום לטורטים להרגיש יותר קשים מקרטון, אחרי שנגמר שלב הארמור פלייטינג.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.