סקינים חדשים ל – Star Guardian!

הסקינים של Star Guardian בליג הם הדברים הקרובים ביותר ל״Magical Girls״ שבטח אי פעם נראה במשחק, וזה בדיוק מה שעושה אותם כל כך מיוחדים. 

יש גל חדש של סקינים מנצנצים, קסומים וזוהרים, עם צבעים מרהיבים, שעושה את דרכו לליג, והפעם הוא זמין לצ׳אמפיונים חדשים, הלוא הם Soraka, Ezreal, Miss Fortune, Ahri ואפילו גם ל- Syndra.

הם כולם הבאים בתור להצטרף לאחרים שכבר קיבלו.

כל הצ׳אמפיונים שמצטרפים לליין החדש של ה-Star Guardian מובלים על ידי Ahri, כאשר את הליין הקודם הובילה Lux. כל סט בא עם חיות מחמד חדשות בשביל כל צ׳אמפיון, כמו Kuro או Shiro מהסט הראשוני. הסט של Ahri נחשב לג׳נדרי והוא יעלה 1820RP. בנוסף, כל סקין יבוא עם אפקטים קוליים חדשים, מודלים משופרים, ריקולים וסט חדש של אפקטים ויזואליים.

אם זה לא מספיק, אז Ezreal מצטרף לסקוואד בתור הגבר הראשון עם סקין כזה. 

הסקוואד הקודם היה מורכב מ- Janna, Poppy, Jinx ו-Lulu, כשג׳ינקס קיבלה את ה-Legendary כחלק מההשקה. אתם תוכלו לנסות את הסקינים בבטא הציבורית בקרוב, אבל הסקינים ככל הנראה ישוחררו ב-7 לספטמבר.

אם נדבר גלויות, הסקינים האלה הם היפים ביותר שריוט שיחררו בעבור הצ׳אמפיונים שלהם, וככל הנראה הסיבה מספר 1 שבגללה הייתי רוצה לשחק במשחק אם הייתי שחקן חדש…

פשוט תסתכלו על הקליפ שריוט עשו על הסקוואד הראשון של ה- Star Guardian, זה פשוט קסום!! מי אמר שאנימה בנות קסום זה רק לילדים? לול! בזמן שנותר תמתינו בכיליון עיניים לסקינים, שעוד קצת והם כבר איתנו.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.