אקדמיית הגיבורים שלי – Boku No Hero Academia

תקציר: בנקודה מסוימת בהיסטוריה, האנושות החלה לפתח כוחות על טבעיים, כאשר כ- 80% מהאוכלוסייה רכשו את היכולות, תופעה זו הובילה לקומם של גיבורי על ונבלים הנאבקים זה בזה בכדי לשמר את הסדר הציבורי.
נפתחו מוסדות לימוד שונים להכשרת גיבורים לעתיד, איזוקו מידוריה שואף להפוך לגיבור ולהתקבל לתיכון היוקרתי לגיבורים בשם "יו.איי", אך לצערו הוא משתייך ל- 20% מהאוכלוסייה שללא כוחות על טבעיים, אך הוא לא יותר על חלומו, והוא מקבל תפנית מעניינת כאשר הוא פוגש בגיבור המכונה, אול-מייט, אשר מסכים להכשירו.

סיכום (עונה ראשונה): אז ככה, אני חייב לומר שזאת אנימה שעניינה אותי מאוד, לדמויות הראשיות יש סיפור רקע מעניין כמצופה, הגיבור הראשי עושה את הסדרה מוצלחת, עם זאת היו לא מעט קטעים ששיעממו אותי כדוגמא שהתמקדו בדמויות משניות ולא עשו זאת טוב, לסיכום חושב שזאת אנימה שבהחלט שווה צפייה.

ציון סופי: 8.5/10

תקציר עונה שניה: בתיכון U.A, אפילו מתקפת נבלים לא יכולה לשבש את האירוע הכי יוקרתי שלהם: פסטיבל הספורט. הפסטיבל המפורסם בכל רחבי יפן מהווה הזדמנות לגיבורים שאפתנים להציג את יכולותיהם לציבור ולמגייסים פוטנציאליים.
עם זאת, הדרך אל התהילה אינה קלה, במיוחד עבור מידוריה איזוקו, אשר מחזיק בתכונה של כוח פיזי רב הגורם לו לפציעות חמורות בכל שימוש. הוא מתמודד מול כל חברי כיתתו המוכשרים וכדי לעשות זאת, איזוקו חייב לנצל את חוכמתו ולשלוט בסביבתו על מנת לנצח ולהראות לעולם את ערכו.

סיכום עונה שניה(אולי קצת ספויילרי): כמו שכבר אמרתי בדעה האישית שלי לגבי העונה הראשונה כך גם פה, אך עם זאת אוסיף משהו:
מתקפת הנבלים על התיכון הייתה מאוד מעניית לראות כיצד התיכון יתמודד איתה, והסיבה של הנבל טובה לא סתם נבל שפועל על סיבה שטותית וזה בהחלט הביא שיפור משמעותי לסדרה.

ציון סופי: 9/10

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.