איך להפוך את ה – Caustic's gas ליותר קטלני באמצעות Thermite Grenade

לאחרונה יותר ויותר שחקנים ממשיכים למצוא שימושים מדהימים עבור חפצים ויכולות, וטריק חדש שה- Caustic's gas עושה, ותאמינו לי הוא הרבה יותר קטלני עם Thermite Grenade.

בעוד שאוהדי המשחק כבר נהנים מגיבורים כמו Wraith ו- Bangalore, הגיבור Caustic הולך להיות "בלתי נראה" במידה רבה עבור ערכת ה- underwhelming שלו. אבל שחקן יצירתי אחד מצא דרך חדשה לחסום את השימוש של Caustic.

משתמש רדיט (Reddit) בכינוי Junkertown, ביקש משחקני שמשחקים בגיבור Caustic לשאת Thermite Grenades איתם כדי להעניש קשות שחקנים שעושים פוש (Push) דרך הגז הרעיל של Toxic Trapper’s.

המשתמש מרדיט (Junkertown) הציע לזרוק Thermite לתוך הגז אם האויב דוחף. בדרך הזו אתם עושים נזק של שריפה וגם יש את כל ערימת הגז שנוצרה, ומהלך כזה מכריח את השחקנים שעושים פוש להגיע לנקודה דיי בעייתית.

"שחקנים בדרך כלל לא מפחדים מהגז שלך, אז אם הם דוחפים אותך דרך הגז, זורקים Thermite Grenade במרכז או בקצה הגז", אמר Junkertown. "הם מאטים, אז אם הם רואים את האש והם גם הולכים בחזרה וחוטפים על עצמם יותר נזק או ממשיכים לדחוף וחוטפים על עצמם נזק נוסף של Thermite Grenade!"

הטריק משלב בצורה מעורפלת שני אלמנטים מוחצים של המשחק כדי ליצור אפקט מחריד ויחיד אם הוא ייעשה כראוי.

באופן דומה, משתמש רדיט בכינוי Itz_Stryker, הציע להשתמש ב- Thermite Grenade עם Gibraltar’s Dome of Protection כדי לקבל עוד כמה יחידות של מרחק בין השחקן לשחקן שתוקף. בנוסף, זה יכול לשמש גם עם פורטלים של Wraith על ידי זריקת Thermite ביציאה כדי להעניש אויבים במרדף.

אם זה ייעשה בצורה נכונה, הטריק של Thermite Grenade יגרום לכל שחקן לחשוב פעמיים לפני שיזלזל ביכולת הגז של שחקן Caustic.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.