5 דברים שאתם צריכים לדעת על פאטץ' 9.5

פאטץ' 9.5 הגיע והוא די גדול מבחינת ריוורקס (Reworks), אבל אין כל כך שינויים אחרים גדולים חוץ מזה.

בזמן שרוב השחקנים יודעים שקייל (Kayle) קיבלה שינוי ענק, ושמורגנה (Morgana) קיבלה שינוי חיצוני(וכמה שינויים ב- Kit), יש עוד ריוורק מאוד רך מתחת לרדאר: אקאלי (Akali). אקאלי רק קיבלה את הריוורק שלה בשנה שעברה, אבל היו כמה פינישים אחרונים שראיוט (Riot) היו צריכים לעשות לה שטופלו בפאטץ' הזה.

חוץ מזה, שום דבר בפאטץ' 9.5 הוא לא שינוי גדול. כמה צ'אמפיונים (Champions), כמו Vi, קיבלו באפים (Buffs) בשביל לגרום להם להפוך ליותר תחרותיים. ה- Conqueror Rune קיבל נרף (Nerf) במעט, מה שדי צפוי בהתחשב שזה Rune שרק לאחרונה שונה. לבסוף, כמה צ'אמפיונים קיבלו באפים קטנים כמו צ'וגאט (Cho'Gath), דר. מונדו (Dr Mundo), גאנגפלאנק (Gangplank), גרייבס (Graves) וג'ין (Jhin).


הריוורקס של מורגנה ושל קייל בשרתים:

בזמן ששתי הבנות הן אחיות, ומקבלות ריוורק באותו הזמן, הכוכבת האמיתית כאן היא ללא ספק קייל, מצטערים מורגנה. ה- Kit של קייל קיבל שיפוץ מוחלט. יש לה עדיין את האלמנטים שתואמים את הזהות המוכרת שלה, כמו האולטימייט (Ultimate) שמונע ממנה להיפגע, וה- Ranged Auto Attacks, אבל עכשיו יש לה מכניקה חדשה שגורמת לה להיות חזקה יותר ויותר ככל שהמשחק מתקדם, וככל שהיא עולה ברמות. בנתיים, מורגנה קיבלה רק עדכון חיצוני ותוספת מהירות כשהיא משתמש באולטימייט שלה, וזה לא שזה לא עדכון טוב, פשוט לא מרגש ברמה של ריוורק.


אקאלי שונתה פעם נוספת:

הריוורק של אקאלי שנה שעברה היה יותר מדי טוב בחלק מהמקומות. וזאת אחת הסיבות שהיא מקבלת נרף קטן בכל פאטץ' שהיה מאז. הפעם, ראיוט בוחרים דרך אחרת. במקום לעשות לנזק וליכולות שלה נרף, ראיוט משנים את היסודות של ה- Kit שלה ונותנים לה קצת כוח בשביל לאזן את זה. אז, ביחד עם כמה באפים, אקאלי כבר לא יכולה להתחבא ממגדלים (Turrets). בכל פעם שהיא ב- Attack Range של המגדל, היא תיחשף.


הרבה צ'אמפיונים מקבלים באפים קטנים:

לא כל פאטץ' צריך לשנות את המשחק, אז מדי פעם זה נחמד להתמקד בדברים קטנים שהפאטץ' עושה בשביל צ'אמפיונים מסוימים. בפאטץ' הנוכחי, הדברים הקטנים האלו הם באפים לצ'אמפיונים שאתם לא ראיתם כבר זמן מה. הנזק של צ'וגאט על ה- Vorpal Spikes מקבל העלאה, ה- Magic Resist של דר מונדו מקבל גם העלאה, וגאנגפלאנק מקבל עוד קצת נזק ב- Powder Kegs וב- Cannon Barrage שלו. הבאפים האלו לא מספיק גדולים בשביל למשוך את הצ'אמפיונים האלו חזרה למטא (Meta), אבל הם כן יעזרו להם. גרייבס וג'ין קיבלו את העלאת הנזק שלהם גם הם, ובמקרה שלהם זה יכול להיות ההבדל בין משהו שאפשר לשחק לבין משהו שאי אפשר ברמה התחרותית, ובראנקד (Ranked).


ההחייאה (Healing) של ה- Relic Shield ירד:

הלך לסופורטים טאנקים (Tank Supports) טוב עם ה- Relic Shield. החיסרון העיקרי שלהם בליין (Lane) הוא שאפשר היה להתעלל בהם בקלות ושהם לא יכולים לעשות יותר מדי בשביל להתנגד לזה, אבל כבר כמה זמן שה- Relic Shield עשה החייאה חזרה לרוב הנזק שגרמה ההתעללות בליין. למזלנו, ראיוט שמו לב לזה והחליטו להוריד את ההחייאה על ה- Relic Shield במעט בשביל להפוך את ה- Pokes על הסופורטים לקצת יותר בעלי ערך.


Arclight Brand הגיע:

הפעם אין הרבה סקינים (Skins) חדשים, אבל Arclight Brand נמצא כאן והוא נראה טוב. האפקטים שלו יפים והם משתלבים מעולה עם קו ה- Arclight, בלי להיות יותר מדי קשים לראייה בזמן קרב. בנוסף לכך, משתחררת גם גרסת ה- Prestiege לסקין של KD/A Ahri, ויש לו שדרוגים גדולים ביחס לגרסה הרגילה של הסקין. גם למורגנה וקייל עשו ריוורק לסקינים שלהם, שרובם נראים פנטסטיים, אז אתם יכולים לחשוב על הסקינים שלהן בתור סקינים חדשים בשביל הפאטץ' הזה גם.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.