כתבות

חמישה דברים שאתם צריכים לדעת על פאטץ' 9.11

פורסם ע"י / 30 במאי 2019 / תגובה אחת / 343 צפיות

פאטץ' 9.11 של ליג אוף לג'נדס (League of legends) הגיע ומאחר וזה הפאטץ' הראשון מאחר ה- Mid Season, הוא די קל מבחינת שינויים. רוב העדכונים של הפאטץ' היום הם פשוט נרפים (Nerfs) ובאפים (Buffs), אבל הם יכולים להשפיע בגדול על כמה צ'אמפיונים (Champions). השינוי הגדול היחיד הנוסף שבא בפאטץ' הזה הוא שזאק (Zac) השתנה קצת לגרסא היותר קופצנית וישנה שלו.
צ'אמפיונים כמו אקאלי (Akali), קארטוס (Karthus) וג'ייס (Jayce) מקבלים כמה נרפים קטנים. העלאה בזמן ההשהייה של היכולות ופחות נזק הם שינויים שכמה וכמה צ'אמפיונים מקבלים הפעם הזאת.

החדשות הטובות הן שכמה צ'אמפיונים כן הצליחו לצאת מהפאטץ' הזה עם באפים. החדשות הרעות שאחד מהצ'אמפיונים האלו היא ג'אנה (Janna). אנו מקווים שהבאף הזה לא מספיק בשביל להחזיר אותה לכל משחק שאי פעם יהיה, אבל אנחנו נצטרך לחכות ולראות.


זאק הישן חזר, בערך:
הריוורק (Rework) של זאק מ- 2017 לא היה כל כך טוב. המטרה הייתה להפוך את הבועה הירוקה הכי טובה בליג אוף לג'נדס לטאנק (Tank) שמתבסס על Crowd Control ובזמן שזה טכנית עבד, הגרסא החדשה שלו אף פעם לא הייתה מעניינת כל כך כמו הגרסא הישנה.


הרבה צ'אמפיונים קיבלו נרף:
כמו הרבה פאטצ'ים קטנים, ראיוט (Riot) העדיפו לתת את תשומת הלב שלהם לחלק מה- Outliers הכי גדולים במשחק בפאטץ' הזה. זה אומר שצ'אמפיונים כמו אקאלי וג'ייס מקבלים נרפים משמעותיים. עוד צ'אמפיון שמקבל נרף הוא קארטוס שאיכשהו הצליח להתגנב ולהיות ג'אנגלר (Jungler) שנמצא ברובד העליון בנתיים במשך כל העונה בלי שיעשו לו שינויים כל כך. אם כבר מדברים על ג'אנגלרים, אמומו (Amumu) גם הוא מקבל נרף די גדול לנזק הפאסיבי שלו כאשר הוא עובר מ- 13 אחוזים ל- 10 אחוזים.


באפים של איכות חיים בשביל יומי (Yuumi):
יומי היא צ'אמפיון די שנוי במחלוקת כאשר שאתם כנראה חושבים שאו שזה אפשרי לנצח משחק איתה, או שאתם חושבים שכאשר חבר קבוצה שלכם בוחר אותה זה שווה ערך להצבעה להיכנע.
למרבה הצער, בשביל אנשים שנמצאים בצד השני של המטבע, יומי לא מקבלת באפים ישירים. החדשות הטובות הן שהיא מקבלת קצת באפים לאיכות החיים שלה וכמה שיפורים שאמורים לגרום ליכולות שלה להיות קצת יותר ברורות, שאמור לעזור גם לשחקני היומי הגרועים ביותר וגם לשחקני היומי הטובים ביותר.

ג'אנה מקבלת באף למגן שלה:
פעם בכמה שנים ראיוט מחליטים שזה הזמן לתת באף לג'אנה. והעת הזאת הגיעה שוב. הפעם הבאף הוא בנוגע לכל כמה זמן היא יכולה לתת מגן לחברי הקבוצה שלה. כל פעם שהיא מאטה את האויב או מעיפה אותם אחורה, זמן ההשהייה של המגן שלה יורד ב- 20%. זה אומר כנראה שהיא יכולה לתת מגן לעיתים הרבה יותר קרובות, שזה גם אומר שאנחנו עומדים לראות אותה צצה ביותר משחקים. אנו מקווים שהיא לא תשתלט על המטא (Meta) לגמרי,אבל זה לא יהיה מפתיע כל כך אם זה מה שיקרה, אז תהיו מוכנים.


Little Demon Tristana:
מעריצי ליג אוף לג'נדס הצביעו וראיוט הקשיבו, Little Demon Tristana הגיעה. בעקבות כך שהסקין (Skin) הזה נבחר על ידי המעריצים, זה נראה שראיוט מנסים להבטיח את זה שכל אחד יכול למצוא משהו שהוא אוהב בסקין הזה אז הסקין הזה משתחרר עם כמה כרומות (Chroma's). אז אם כך, לא משנה מה הצבע האהוב עליכם, כנראה יש גרסא לסקין הזה שמתאימה בדיוק עבורכם.

תגיות: 9.11 Patch פאטץ'

תגובה אחת

    יונתן לסרי, 5 ביוני 2019 בשעה 17:18

    ממש לא מסכים עם מה שנאמר לגבי זאק… זה לא שהוא לא הצליח פשוט אחרי סיזון 7 הרסו את כל הטנקים ולא היה אפשרות לשחק אותו כבר כי לא היה לו שום דבר בהתאם למטא שהייתה אז, עכשיו עשו קצת באפים לטאנקים כשהוסיפו את השורות הקטנות של הרונים שיפשרו לטאנקים להיות יסופול יותר באירלי גיים

כתיבת תגובה

יש להתחבר למערכת כדי לכתוב תגובה.

© 2015 LOLISC. כל הזכויות שמורות
שינוי גודל גופנים