כללי

סקין משותף בין ליג אוף לג'נדס ופוקימון

פורסם ע"י / 27 במאי 2019 / אין תגובות / 367 צפיות

ל- MOBA הפופולרי של ראיוט גיימס (Riot Games) יש למעלה מ- 100 דמויות ולרובן יש כמה עיצובים שונים לבחירה. היצירתיות לחלק מהסקינים האלו היא פשוט גדולה מדי בשביל שיתחרו בה. אבל בחלק מהפעמים זה נראה שהמפתחים של הסקינים מקבלים יצירתיות ממקום מסוים בשביל לגרום להם לקרות.
בתקווה של המפתחים של המשחק של לעקוב אחרי התהליך העדכני של יצירת סקין, מעריץ של ליג אוף לג'נדס (League of Legends) הצליח לעשות גרסת סקין Legendary ליומי (Yuumi) שיהיה קלאסיקה מיידית אם אי פעם ישוחרר.


הקוספלייר (Cosplayer) והאמנית בריטני 'Vienna' הצליחה לעשות קונספט לחתלתולת הקסם שדומה לפוקימון הנדיר ביותר בכל הקולקצייה של 151 הפוקימונים ושמו הוא "Mewmi".
עיצוב החתול הבסיסי של יומי הוחלף כבר בתמונה של הפוקימון המסתורי, Mew. במקום הורוד האייקוני של מספר 151, זה הוחלף בורוד שיותר דומה לפרווה של יומי.

החבר הכי טוב של הצ'אמפיון (Champion) 'ספר' גם קיבל הרמה עם הקונספט, ועכשיו הוא מתאים את עצמו לסקין ומראה את עצמו בתור פוקדקס (Pokedex) מהשנים הראשונות של הזיכיון.
העיצוב מדגיש בצורה מושלמת את הדמיון המובהק בין שתי הדמויות, גם בזנב הארוך, בדמיון החתולי, וגם בעיניים הענקיות שרק מוכיחות כמה הסקין הזה צריך לקרות.


האם סקין של פוקימון יכול להיות בליג אוף לג'נדס?:

בזמן שלא נראה כל כך שהקונספט לסקין כמו של Vienna יהיה אי פעם במשחק בגלל סיבות זיכיון ברורות, המפתחים פלרטטו קצת עם שילוב הדמיון של כמה דמויות מפורסמות אחרות כבר בעבר.
סקינים כמו הכובען המטורף של שאקו (Mad Hatter Shaco) או המלך ראמוס של ראמוס (King Rammus) יחד עם הכובען המטורף מאליס בארץ הפלאות וכמובן עם המלך באווסר (King Bowser) מסופר מאריו, בהתאמה. 

תגיות:

כתיבת תגובה

יש להתחבר למערכת כדי לכתוב תגובה.

© 2015 LOLISC. כל הזכויות שמורות
שינוי גודל גופנים