5 דברים שאתם צריכים לדעת על פאטץ' 9.3

הפאטץ' החדש של ליג אוף לג'נדס (League of Legends) הגיע והוא מגיע עם ריוורק (Rework) מבטיח לטווח הארוך לחפצי ה- ADC. חוץ מכמה שינויי האיזון לצ'אמפיונים (Champions) המרוחקים, הפאטץ' הזה הוא די קליל מבחינת שינויים לדברים אחרים בגלל שנראה שראיוט (Riot) די שבעי רצון מאיך שהדברים מסתדרים מבחינת השינויי חפצים שעתידים לבוא.

בין הדברים היותר גדולים בפאטץ' הזה, הם לאו דווקא קשורים לאיזון המשחק, אלא לעדכוני החיצוניות של קנן (Kennen), ריבן (Riven), אולף (Olaf) ו-ווקונג (Wukong). האפקטים החשמליים הישנים של קנן מקבלים עדכון יותר נקי ויותר ברור, מה שיוכל לעזור לאויבים לראות אותם בצורה טובה יותר. בנתיים, הצ'אמפיונים האחרים שמתעדכנים – אולף, ריבן ו-ווקונג – קיבלו עדכונים מאוד מאוד קלילים מבחינת החיצוניות קודם ועכשיו הם מקבלים ויזואליות טובה לכל היכולות שלהם.


חפצי Crit חזרו בשביל ה- ADC's:

מאז שה- ADC's קיבלו ריוורק בשנה שעברה, חפצי קריט (Crit) לא היו בדיוק בבילד (Build) של שחקני האיידיסי (ADC). ברור, זה עדיין קיים, אבל זה לא הרגיש כאילו זה הסטט (Stat) החשוב ביותר לאיידיסי כיום כמו שזה היה פעם. ובכן, נראה שאנחנו חוזרים לימי העבר, לפחות במידה מסוימת. Cloak of Agility חזר למשחק ו- Infinity Edge נותן אחוזי קריט שוב. בונסף לכך, המחיר של Zeal ירד ב- 100 גולד. בזמן שהייתה ירידה קלה באחוזי הקריט לחפצי Attack Speed, ה- 25 אחוז הנוספים שיש על ה- Infinity Edge אמורים לתת לאיידיסי הרבה יותר סיכויים לעשות קריט מאשר קודם.


שינויי איזון עבור אטרוקס (Aatrox) ועבור אירליה (Irelia):

שינויי האיזון היחידים שראויים לציון בפאטץ' הזה- לא כולל השינויים לאיידיסי- הם השינויים שמגיעים לאטרוקס ולאירליה כששניהם היו במקום מאוד מאוד חזק מאז הריוורק שלהם בשנה שעברה. עכשיו ההחייאה מה- Umbral Dash של אטרוקס קיבלה נרף (Nerf), אבל הוא מקבל קצת Health Regen בתמורה לכך. אירליה מקבלת עוד כמה שינויים, כפי שראיוט עשו ריוורק לאיך שהפאסיב (Passive) של אירליה עובד והם הגבילו את המגן שלה, Defiant Dance, בכך שיעבוד אך ורק מול נזק פיזי.


יש כמה חפצי AD הגנתיים חדשים:

אפשרויות הגנתיות עבור איידיסיז היו מאז ומתמיד מאוד מאוד מוגבלות. אחרי הכל, מתקפות רגילות הן פשוט בעיית מתמטיקה, אז תמיד יש פתרון לגבי איזה חפצים יעזרו לעשות את הנזק המירבי. עכשיו, כשאחוזי קריט מהווים תפקיד יותר בולט, ראיוט מקווים להעלות מעט את ההגנה לחלק מהצ'אמפיונים הכי סקווישים (Squishy) שיש בליג בכך שהם מציעים חפצי AD הגנתיים חדשים. יש את ה- Phantom Dancer, שעכשיו יש לו מגן בסגנון של Hexdrinker, רק שהוא יותר ממוקד ב- Burst לאיידיסי.


יש גם חפץ AD התקפי חדש:

גם הוא עוזר לאיידיסיז עם ההישרדות שלהם- Spear of Shojin. זהו חפץ שיש בו B.F. Sword והוא גם מעלה את החיים של האיידיסיז- תודות ל- Kindle Gem שבפנים- ומעלה את ה- Attack Speed ל- 6 שניות אחרי שהאיידיסי משתמש באולטימייט שלו. אבל, יש עוד טוויסט קטן לאיך שהחפץ עובד. על כל מתקפה רגילה שהאיידיסי פוגע בזמן ה- 6 שניות האלו, המתקפה תחזיר 20% מזמן ההשהייה של היכולות הבסיסיות של האיידיסי (Q,W,E). טכנית זה חפץ בשביל איידיסיז, אבל זה נראה כאילו זה יהפוך צ'אמפיונים כמו ג'אקס (Jax), מאסטר אי (Master Yi) וטריינדמיר (Tryndamere) לסיוט. זה יכול בסוף להרוג יותר איידיסיז מאשר איידיסיז שניצלים.


הסקינים של יום האהבה כבר פה:

הסקינים של יום האהבה השנה הם Heartpiercer Fiora ו- Heartbreaker Vi. נכון, זה לא בדיוק שמות שמשדרים אהבה כל כך, אבל הסקינים נראים מדהימים. שני הסקינים תומכים בשאר הסקינים במחלקת יום האהבה עם הצבעים האדומים והזהובים המסורתיים. לפיורה (Fiora) יש דגשים ורודים על מעיל הטלאים שלה בזמן ש- Vi לובשת ז'קט ורוד, כששני הפריטים נותנים קצת יותר צבע שמבדיל ביניהן לבין שאר הסקינים במחלקת יום האהבה שהיו לפניהם.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.