ה- Redemption חוזר ובגדול!

חלפה יותר משנה מאז שהמטא של הארדנט סנסר (Ardent Censer) ו- Redemption נקברו ונשכחו.
אבל זה היה הדרך שבה השחקנים רצו את זה, כי המטא הזו הייתה קוץ בטוסיק ואחת מהמשעממות ביותר של "League of Legends" שראה את עצמו בעשור של קיומו.
ובכן, יש לנו חדשות רעות. המטא של ה- Redemption עשויה לחזור. לפחות, יש סימנים מוקדמים לחזרה שלה. הארדנט סנסר לא באמת על חזרה משמעותית נכון לכרגע, אבל השחקנים שמשחקים עם Redemption כבר צצים יותר ויותר גם במשחקים של שחקנים מקצוענים בליגות השונות וגם בראש סולם הסולוקיו. יש משהו מוזר מאוד שקורה כרגע, אם כי זה לא באמת מופיע יותר מידי על סופורטים (Supports), אלא זה מופיע יותר בשימוש של שחקני הג'אנגל (Jungle).

תנחשו מה עוד מוזר? אחד מהצ'אמפיונים הפופולריים ביותר שמשתמשים ב- Redemption הוא Olaf, שהוא בדרך שחקן שמאוד אגרסיבי במשחקיות שלו כ- Jungler. במילים אחרות, בדיוק ההפך הגמור של מי שאתם מצפים שיקנה Redemption.
השאלה הגדולה שלנו היא פשוט "למה?"

על הנייר בתאכלס, זה לא ממש הגיוני. בניית אייטם כזה פסיבי בסטייל של סופורט על צ'אמפיון כמו Olaf, אשר נדרש להיות יעיל יותר במשחקיות המוקדמת שלו, אבל עדיין, השחקנים המקצוענים יותר בוחרים אותו על הבמה הגדולה, והם בונים עליו Redemption.
שחקנים בראנק גבוה אפילו מתחילים להשתמש בבילד הזה בסולוקיו (יותר מדי אפשר לומר), כמו Mike Yeung, Kang “Ambition” Chan-yong, ו- William “Meteos” Hartman. זה פשוט רק Olaf, Olaf, ועוד Olaf, ובכל פעם, זה עם Redemption.

כוח הריפוי והמגן אינם מסייעים למעשה לקיט של Olaf, שכן אין לו כל ריפוי או מגן, אבל הוא מגביר את הריפוי העצמי שהוא מרוויח מהסמייט (Smite) שלו. הבילד שלו גם באמת מסתדר עם הפאסיב של ה- Redemption, כמו Locket of the Iron Solari. הרעיון הוא שבניית חפצים זולים יותר מאפשרת ל- Olaf להישאר אפקטיבי גם לאחר Patch 9.2, והיא, בתיאוריה, שומרת עליו יעיל בהמשך המשחק, כאשר הוא נמצא פחות יעיל מבדרך כלל.
אין ספק שזה מוריד את האפקטיביות המוקדמת שלו, אבל מאז שידוע שהכוח המוקדם שלו הוא כל כך גבוה כבר, הוא יכול לקחת את הסיכון ועדיין להיות בסדר.

ה- Redemption נבנה על ג'אנגלרים אחרים לעתים קרובות, כמו Nunu ו- Ivern. הפאסיב עובד טוב יותר איתם, כי יש להם יכולות שמושפעות ישירות על ידי זה. ובכל זאת, הרעיון הוא אותו הדבר. לקחת את ה- Crowd control מוקדם ככה שיוצא שזה לא משנה כל כך שאתה מקריב מהנזק שתעשה.
אם אתם מהסוג של השחקנים האלו ואוהבים להקדים את בואה של המטא, עכשיו זה הזמן לתרגל את זה, כי האסטרטגיה הזו נהיית יותר פופולרית כיום.
אז היכנסו למשחק Normal, תבחרו Nunu או Olaf, ותנסו לבנות את הבילד עם ה- Redemption.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.