חמישה דברים שאתם צריכים לדעת על פאטץ' 9.9

פאטץ' 9.9 הגיע לליג אוף לג'נדס (League of Legends) וזה אחד גדול. יחד עם כמה איזונים גם לצ'אמפיונים (Champions) וגם לרונים (Runes), גם אאטרוקס (Aatrox) וגם טאם קנץ' (Tahm Kench) מקבלים כמה סידורים ענקיים.
בנוסף לכך גם משנים את ה- VFX בשביל כמה מהיכולות של Blitzcrank, ביחד עם האולטימייט (Ultimate) שלו שמקבל פאסיב (Passive) שונה. אש (Ashe), ג'אקס (Jax), קייטלין (Caitlyn) ורנקטון (Renekton) מקבלים עדכון VFX, אבל הם לא מקבלים את העדכון הזה ליכולות שלהם כמו Blitzcrank. גם סוראקה (Soraka) מקבלת שינוי גדול ליכולות שלה עם Q שונה לגמרי שאמור להוכיח שהוא מאוד יעיל.
בנושא של הרונים, השינוי הגדול ביותר בפאטץ' הזה יהיה ב- Aftershock שיעשה Scale על בסיס התנגדויות אחרות עד נקודה מסוימת, במקום על פי רמות. זה אמור להשאיר את ה- Aftershock במשחק, אבל השינוי הזה יעצור את היעילות המרובה שיש ל- Aftershcok עכשיו במשחק.


אאטרוקס מקבל עדכון גדול:

אאטרוקס הוקפץ מלהיות טוב מאוד ללהיות נוראי כל כמה פאטצ'ים מאז הריוורק (Rework) שלו. הקיט (Kit) שלו טובה, אבל קשה להתאים את המספרים. אז, במקום שיעשו את זה באיטיות ויעשו שינוי אחד כל פעם, ראיוט (Riot) מנסים לתקן את הכל בפעם אחת עם הרבה שינויים. כחלק מזה, אאטרוקס כבר לא מוריד את ההחייאה או המגן שהצ'אמפיונים מקבלים, הוא גם מקבל שינויים גדולים ל- Q שלו שעושה קצת פחות נזק אבל שיהיה זמין לעיתים רחוקות יותר. הכי חשוב, האולטימייט של אאטרוקס יתן לו הרבה יותר Life Steal ואמור להיות יותר שימושי בכללי.


טאם קנץ' נהיה הרבה פחות בטוח:

טאם קנץ' כבר תקופה ארוכה מאוד בחירה בטוחה ב- Pro Play בגלל היכולת שלו לשמור על הקבוצה שלו בטוחה. אחרי העדכון הזה, הוא עדיין יוכל לשמור על הקבוצה שלו ולגרום להם להרגיש ביטחון, אבל זה לא יהיה קל כל כך. כשטאם קנץ' בולע חבר קבוצה, הוא מקבל האטה של 95 אחוזים. הוא יכול להציל את חברי הקבוצה שלו מנזק, אבל הוא לא יכול לתת להם את היציאה המהירה שהוא יכל לתת פעם.


Magical Footwear זה חזק מדי, אבל כמה רונים אחרים קיבלו באפים:

Magical Footwear היה רון די הכרחי לרוב הצ'אמפיונים על פי ראיוט, אז הם לוקחים קצת את הכוח של הרון הזה. במקום שיופיע ב- Inventory שלכם בדקה 10 (30- שניות על כל הריגה ייחודית) עכשיו זה ייקח 12 דקות (45- שניות על כל הריגה ייחודית). זה אומר שאם אתם משחקים אגרסיבי זה עדיין יהיה די שימושי, אבל אם זה לא המקרה אתם תצטרכו לחכות קצת. Scorch קיבל באף נזקי של 5 נזק בכל הרמות, ו- Ultimate Hunter אמור להוריד זמני השהייה בצורה קצת יותר אפקטיבית עכשיו.


קינדרד (Kindred), הקארים (Hecarim) וג'ארבן הרביעי (Jarvan IV) קיבלו נרפים:

הג'אנגל (Jungle) נשלט על ידי כמה בחירות בודדות בכמה פאטצ'ים האחרונים ושלושת הצ'אמפיונים האלו יוצאי דופן יותר מהאחרים. אז, ראיוט עושים נרף לכל אחד מהצ'אמפיונים האלו בתקווה שיוכלו לאזן אותם קצת יותר טוב. הסימון הראשון של קינדרד יזומן בשלב מאוחר יותר במשחק, ה- Q וה- E של הקארים עומדים לעשות פחות נזק, ו- ג'ארבן הרביעי מפסיד קצת מהמאנה (Mana) הבסיסית שלו וכמות החיים הבסיסית שלו, וקצת כוח מהמגן של ה- Golden Aegis.


Conqueror Alistar הגיע, יחד עם כמה כרומות (Chromas):

הסקין החדש השבוע הוא Conqueror Alistar שמצטרף בתור חלק מחגיגות ה- MSI. הסקין הזה גם ככה נראה די טוב, אבל במידה ואתם לא אוהבים את הצבעים הבסיסיים שלו, הוא גם מקבל כרומה הפאטץ' הזה. גם סקינים ישנים מקבלים כרומות חדשות כמו Challenger Ahri ו- Challenger Nidalee, בנוסף להן כמובן גם Conqueror Karma ו- Conqueror Varus.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.