אינויאשיקי – Inuyashiki Last Hero

אינויאשיקי- הגיבור האחרון (באנגלית Inuyashiki- Last Hero) היא סדרה בעלת 11 פרקים, המשתייכת לסוגות אקשן, דרמה, מד"ב, סיינן ופסיכולוגיה.

הסדרה מציגה את סיפורו של אינויאשקי איצ'ירו, מבוגר בן 58, שלא ידע דבר בחייו פרט למזל רע, מראהו החיצוני מעורר רחמים, עלוב ופתטי, ומשפחתו מזלזלת בו ומתעלמת ממנו בקביעות, למרות המאמצים שעשה למענם.
יום אחד הרופא של איצ'ירו מבשר לו כי התגלה אצלו סרטן וימיו ספורים.

בדיוק כשנראה היה שהמצב לא יכול להיות גרוע יותר בעיניו של אינויאשיקי, פוגע הבזק אור חזק במקום בו עומד איצ'ירו, והלה מאבד את הכרתו.
כאשר מתעורר איצ'ירו, הוא מגלה שהוא שרד את האירוע ללא שריטה. ולאט לאט הוא מבחין בשינוי שמתרחש…

בעקבות התקרית מקבל איצ'ירו כלים שלא היו לו לפני כן ובכך נפתח שלב חדש בחייו, כעת אין דבר שיעצור אותו מלהיות גיבור הראוי לכבוד שמעולם לא היה לו לפני כן.
החיים לא יכולים היו להיות יפים יותר בעיניו של איצ'ירו, מה כבר יכול היה להשתבש?
ובכן- כל עוד היה איצ'ירו היחיד בעל הכוחות הללו הכל הסתדר יפה…

לסיכום: אני חייב לציין שהעלילה מדהימה, אך האנימה לא תתאים לכל אחד, ישנם מראות קשים לצפייה.
זו לא עוד אנימת שונן רגילה שמתאימה לנוער, הז'אנר של הסדרה מוגדר כסיינן, משמעות הדבר הוא שהסדרה פונה לקהל הבוגר יותר ולא לילדים.

הסיפור על הדמות, והאויב שבו הוא נלחם הוא ללא ספק מוצלח, מעניין לראות סדרה שמציגה גם את הצדדים הפחות יפים של האנושות, זו לא עוד סדרה בה הגיבור מתחזק ללא הפסקה ולבסוף מנצח את כולם. מדהים לראות כיצד מקרה אחד יכול לשנות שני בן אדם כמעט לגמרי, לפי דעתי בהחלט סדרה ששווה צפייה.

 

ציון סופי: 8/10

קישור לצפייה בסדרה

קישור לטריילר 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.