צ'אמפיון ספוטלייט בעברית: Irelia

נושא הגיימינג בהתפתחות מטורפת בישראל, מה דעתכם על ספוטלייט בעברית? מיתר בר מערוץ היוטיוב DibuvTM נרתמה בשיתוף פעולה לתרגום ולעיברות הספוטלייט של אירליה (Irelia).
לדעתנו זה מגניב מאוד, מה דעתכם?

מוזמנים לבקר בערוץ היוטיוב שלה לדיבובים של תכנים נוספים:

https://www.youtube.com/user/DibuvTM


אירליה (Irelia) קיבלה את הריוורק שלה לאחרונה, הנה היכולות החדשות שלה בכתב בעברית:

פאסיב – Ionian Fervor

כאשר אירליה פוגעת באויבים (צ'אמפיונים ומיניונים) עם היכולות שלה היא מקבלת טעינות של Ioanian Fervor למשך כמה שניות. פגיעה בכמה אויבים עם אותה היכולת מעניקה כמה טעינות, והתקפות רגילות (basic attacks) יאריכו את משך הזמן שלהן. כל טעינה מעניקה בונוס נזק קסום להתקפות שלה. במקסימום טעינות (4 טעינות), הבונוס הזה גדל מול מגנים ואירליה מקבלת גם בונוס מהירות התקפה.

Q – Bladesurge

אירליה מסתערת על המטרה, עושה נזק (גדל מול מיניונים ומפלצות), מוסיפה כל on hit effect ומרפאת את עצמה בכמות קטנה.

אם המטרה הייתה מסומנת או מתה, הקולדאון מתחדש.

W – Defiant Dance

לחיצה ראשונה: אירליה מתחילה לטעון את הלהבים שלה, מאבדת את היכולת לזוז או לתקוף אבל מקבלת הגנה מול התקפות (כמו ה- E של Warwick) למשך זמן קצר. אי אפשר להפריע לאירילה לטעון את היכולת.

לחיצה שנייה: אירליה שולחת את הלהבים שלה קדימה, עושה נזק בקו מולה. הנזק גדל ככל שאירליה טוענת יותר.

E – Flawless Duet

אירליה שולחת להב אחד למקום שהיא בוחרת ואז יכולה להפעיל את Flawless Duet בשנית על מנת לשלוח להב נוסף למקום אחר לפי בחירתה. הלהבים האלו יעופו זה לזה, ויעשו נזק קסום ויפעילו stun על כל מי שנקלע ביניהם. Flawless Duet גם מסמן צ'אמפיונים אויבים ומפלצות גדולות למשך כמה שניות.

R – Vanguard's Edge

אירליה משחררת את כל הכוח של הלהבים שלה בקו מולה. אם Vanguard's Edge פוגע בצ'אמפיון אויב, הלהבים יתפרצו קדימה, יעשו נזק, יסמנו צ'אמפיונים אויבים ומפלצות גדולות וייצרו מחסום שנשאר לכמה שניות. קיר הלהבים עושה נזק קסום ומאט כל צ'אמפיון אויב שעובר דרכו. הקיר גם פורק אויבים מנשקם למשך כמה שניות, מה שגורם לכך שהם לא יכולים לתקוף עם ההתקפות הרגילות שלהם (Auto Attack)

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.