כתבות

הפוליטיקה נכנסה לבסוף למשחק League of Legends?

פורסם ע"י / 25 ביולי 2019 / אין תגובות / 771 צפיות

העוינות בין שתי המדינות עלתה אחרי שספינת חיל הים של ארצות הברית נפלה אחרי טיל איראני, ועם הנשיא דונלד טראמפ שמאיים להגיב.

ארצות הברית האשימה את איראן גם בזה שתקפה מיכלי שמן, בזמן שמערכת היחסים בין שתי המדינות ממשיכה להתדרדר, הוטלו סנקציות על ידי ארצות הברית שהשפיעו לגמרי על הגיימרים.


זה נראה שאנשים רשמיים מהממשלה של ארצות הברית הלכו בדרך אחרת בשביל להעניש את האויבים שלהם – בכך שהם מסירים את האפשרות של סוריה ואיראן לשחק באחד המשחקים הפופולרים בעולם, ליג אוף לג'נדס (League of Legends).
למנוע גישה מאזרחים למשחק וידיאו זה משהו שעוד לא נראה בעולם ה- Esports והמהלך כבר הוכיח את עצמו כלא פופולרי ולא אהוב כששחקנים מיהרו להביע את התסכול שלהם ב- Reddit.

שחקנים מיהרו לחפש פתרונות לבעיה, כשכמה מהם מצליחים לעקוף את החסימה על ידי שימוש בשירותי VPN בשביל לשנות את המיקום שלהם – אבל עם חיבור גרוע יותר לשרתים.
למרות זאת, האסטרטגיה הוכחה להיות לא מוצלחת בשביל שחקנים שעדיין לא מצליחים להיכנס לתוך המשתמשים שלהם – חלק מהם אפילו היו פעילים למשך תשע שנים. הרבה שחקנים מיהרו לראיוט גיימס (Riot Games) בשביל שימצאו פתרון, אבל העניין הזה לא בידיים שלהם.

האיסורים יכולים להשתנות על ידי ממשלת ארצות הברית מה שאומר ששחקנים לא יהיו חייבים לחכות כל כך הרבה בשביל לקפוץ חזרה לאקשן.
לבינתיים, זה נראה ששחקנים כנראה יצטרכו להמשיך ולחפש שיטות אלטרנטיביות בשביל להיכנס לריפט (Rift), עד שממשלת ארצות הברית תסיר את הסנקציה.

כתיבת תגובה

יש להתחבר למערכת כדי לכתוב תגובה.

© 2015 LOLISC. כל הזכויות שמורות
שינוי גודל גופנים