הסבר על הראנק ב – Teamfight Tactics

אז כמו שכבר הספקתם להכיר את המשחק (TFT) ללא קיצור בשם שלו הוא נקרא- Teamfight Tactics, שיצא לפני כשלושה שבועות, דבר שהעניק לשחקנים מספיק זמן כדי לחדד את כישוריהם. כעת, עם פאטץ' 9.14, ניתן להעמיד את המיומנויות האלו למבחן בראנק (Rank) ב- TFT. שחקנים יוכלו לעלות נגד שחקנים מיומנים אחרים באותה מידה במשחקי TFT, שם הם ירוויחו או יאבדו את ה- LP כשיעברו דרך המערכת של הראנקים.

כדי לעזור לכם להבין טוב יותר איך ייראה המסע הראנקים שלכם, ריכזנו עבורכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על הראנקים של Teamfight Tactics.

מהם הראנקים ב- TFT?
ממש כמו הראנקים הרגילים שאתם רגילים כבר אליהם מהמודים האחרים, הראנקים של TFT מחולקים לתשעה שכבות עם ארבע דוויז'נים.

השכבות הן:
.Iron, Bronze, Silver, Gold, Platinum, Diamond, Masters, Grandmasters, Challenger.

איך אתם מקבלים ראנק ב- TFT?
עדיין תקבלו על ידי הרווחת LP ב- TFT. אתם תתחילו בכל שכבה בליגה הרביעית וכל 100 LP תקודמו לליגה הבאה. ברגע שתגיעו לחטיבה הראשונה, תקודמו לדוויז'ן הבא. למרבה הצער, אם אתם מאבדים LP זה הולך באותה דרך. אם תאבדו יותר מדי LP ותעברו לאפס, תורדו לליגה הקודמת.

איך אתם מקבלים LP ב- TFT?
ארבעת השחקנים הראשונים בכל משחק יזכו ב- LP, בעוד שארבעת המסיימים התחתונים יאבדו LP. זה אומר שזכייה לא תהיה הכל במצב המדורג. אבל ככל שתסיימו גבוהה יותר, תרוויחו יותר LP, וככל שתסיימו נמוך יותר, תפסידו יותר. לכן, בעוד שהמצב בזמן הזכייה הוא חשוב, ההישרדות חיונית אף יותר.

האם תוכלו לשחק עם חברים?
אתם יכולים! עד גולד אתם יכולים לשחק כחמישה חברים. אם מישהו בקבוצה הוא פלאט ומעלה, אתם יכול לשחק כשלושה חברים. יש גבול שמותר לדרגות לשחק זה עם זה, ראיוט עשו גרף שימושי כדי להסביר:

בעיקרון המשמעות של הגרף הזה היא שאם אתה נמצא ב- Iron, Bronze, Silver, אתה יכול לשחק עם שחקנים בשורות האלה וכל הדרך עד Gold. אם אתה נמצא ב- Gold, אתה יכול לשחק עם שחקנים עד Platinum. אם אתה ב- Platinum אתה יכול לשחק עם שחקנים ב- Gold, Platinum או Diamond. אם אתה ב- Diamond, אתה יכול לשחק עם כל Platinum בראנק ומעלה. ואם אתה ב- Masters, Grandmasters, Challenger, אתה יכול לשחק עם כל אחד בשורות האלה, או ב- Diamond.

האם יהיו עונות ב- TFT?
כן! העונות ב- TFT יימשכו ככל הנראה מספר חודשים כל אחת. כאשר העונות מתחלפות, יהיה פאטץ' גדול שיעזור לנער את המטא. במקרים בודדים, שינויים אלה בעונה יכללו אפילו קבוצות צ'אמפיונים חדשות, אשר ישנו במהותן את כל יחידות ה- TFT הזמינות ויחליפו אותן ביחידות שונות, או באותן יחידות בסקינים או יכולות שונות. נכון לעכשיו, ראיוט לא מסרו פרטים על מתי תתחיל העונה הבאה של TFT.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.