המערכת של המשחק נגד התמכרות

לחצים של גורמים גבוהים במדינה הסינית אילצו את חברת האם Riot Games לבקש מהיזמים ליצור מערכת מעקב אזורית ב- League of Legends, כך נחשף בדו"ח LA Times.

במהלך כל שנת 2018, חברות המשחקים בסין בדרישות לממשלה ליישם שיטת מעקב והגבלת כמות שעות השחקנים הצעירים יותר בשוק הסיני שנכנסו למשחקים שלהם.

כמו Epic Games, שלחברת Tencent יש חלק מאוד גדול בה, כבר ביצעו והוציאו מערכת מעקב ושיטת אימות זהות דומה לשחקנים הסינים שלהם בכדי להשיג את אותה מטרה.

ממשלת סין מנסה לנטרל את המגמה שנראית בקרב אנשים צעירים יותר, המוכרים למדינה כ- "התמכרות למשחקי וידיאו ", בכך שהיא מכריחה אותם להיות מחוץ למשחקים לאחר מגבלת שעתיים, אלא אם כן הם צוברים עונש כבד במשחק או הרחקה על הסף.

חברת Tencent הייתה תחת לחץ ליצור את כלי המעקב במשחק LOL ככל שהמשחק הופך להיות פופולרי יותר ויותר באזור.
"המהנדסים המובילים שלנו, שבסיסם בקליפורניה, מודעים לכל תכונה שאנו יוצרים עבור המשחק LOL", חברת Riot Games אמרו ל – LA times "אנו מפתחים תכונות ספציפיות לשוק בשיתוף פעולה, עם נציגים מצוותי ההנדסה שלנו ברחבי העולם."

למעשה, ה- Times השיגו אחיזה במסמכים פנימיים ממפתחי League of Legends המראים ככל הנראה כי חברת Tencent מבקשת שדרוג "AAS (מערכת התמכרות)" עבור הגרסה הסינית של ה- MOBA הפופולרי שלהם.

כדי למנוע את הפוטנציאל של איבוד כל בסיס השחקנים הסיני, חברת Riot Games יצרו ושלחו את העדכון עבור גרסת המשחק של אזור זה.
הדו"ח מתאר תמונות במסמכי Riot Games אשר מתייגות שחקנים צעירים יותר באופן שדבק ב- "רגולציה AAS עתידית". יתר על כן, הבקשות במסמכים "רצו" דרך לבעוט שחקנים מליגת האגדות בשעות מסוימות תוך הגבלת זמן מבוסס תגמולים במשחק".

אם שחקנים מתקרבים למגבלת המשחק של השעתיים שלהם, תמונות קונספט בדוח הראו הודעות "התרעה מפני התמכרות" שיופיעו במשחק. מוק-אפ אחד הזכיר לשחקנים שהם לא מורשים לשחק בין השעות של 9 בערב ו- 8 בערב.

אין עדיין שום אינדיקציה אם חברת Riot Games או חברת Tencent ירצו ליישם תכונה דומה עבור League of Legends בכל אזור אחר.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.