הצ’אמפיון Sylas יכול להיות לוהט אבל הוא עדיין גרוע!

למי יש שני אגודלים, שתי שרשראות, לסת מפוסלת יפה, וגוף מחוטב כמו "סלעים"? נכון, זה סיילס (Sylas).

עכשיו, ש- Patch 9.3 הגיע, זה היה בדיוק Patch אחד מאז Sylas, הצ'אמפיון החדש של הליגה, הוא הצטרף לרשימה ארוכה של שחקנים שרצו להתנסות עם הצורה שבה הם ישחקו איתו. זה אומר שהוא היה שבועיים מלאים כדי לקבל הסתגלות כצ'אמפיון החדש שיצא, וחשוב יותר, לשחקנים היו שבועיים כדי להסתגל אליו.
ידוע שבשבועיים הראשונים ה- Winrates לא בעננים איתו, כי השחקנים רוצים להבין אותו ומנסים אותו בכל מיני בילדים, וצורות משחק.
אבל… אבל מאוד גדול, כי כל זה היה צריך להיפתר עד עכשיו, במיוחד עם ה- Hotfix buff שלו זמן קצר לאחר ש- Patch 9.2 יצא.
ובכן נחשו מה? הם לא הסתגלו אליו.

ביום האחרון של Patch 9.2 (אתמול), על פי נתונים סטטיסטיים באתר Champion.gg, הוא עדיין היה הכי גרוע ב- Winrates בליינים:
Top, Mid, ו- Jungle.

זה נכון, הוא מאוד גרוע בשלושה תפקידים נפרדים, ואנחנו כבר לא יכולים להאשים אף אחד מהשחקנים על הביצועים הרעים שלו – הוא פשוט רע. הוא ממש רע. הוא כמו "LJL בעולמות" רע. אם אתם שואלים את עצמכם, "מה זה LJL?" זה רק מוכיח את הנקודה שלנו. זה הליגה היפנית התחרותית … ליגה. והם לא בדיוק השחקנים המצוינים שאפשר להצביע ולומר שהם עם תוצאות טובות על הבמה הגדולה.

אבל למה בדיוק גרוע כל כך ברמה אסטרונומית כזאת? כל החלקים שאמורים להיות מחוברים כדי לחזק אותו נמצאים שמה וזה לא שאין לו את האמצעים להיות חזק. יש לו Mobility, Long-Range crowd control, השפעה מאוד גדולה עם ה- Ultimate שלו שבאמת יכול להכריע משחקים גם, Self-sustain, High damage, ושרירי בטן מאוד חזקים. הרשימה הזו שרשומה כאן יותר מאשר מתארת תיאור כדי לתת לו מקום בקטגורית הצ'אמפיונים (OP), אבל הוא עדיין לא מגיע לשמה באמת כמו שהוא צריך להגיע.

התשובה היא, שלמרבה הצער, בזמן שהוא עושה את כל הרשימה הזו שרשומה בפסקה מעל, בכנות, אנחנו לא מאשימים את Riot שהם נותנים לו נרפים כמו Low damage, ו- cooldowns גבוהים, וכדומה. זה קל יותר לדחוף לאט את ה- Nerf מאשר לתת Nerf גדול אחד ולאחר מכן עוד אחד בגלל שאותו צ'אמפיון חזק מידי, כי אז חוץ מלתת לשחקנים סיבה לכעוס זה לא נותן באמת כלום שיטה כזו.
כדי לתקן את Sylas במצב הנוכחי שלו, כל מה ש- Riot יצטרכו לעשות זה לתת לו כיוון נכון להתחזק. ואת ה- Damage הבסיסי שלו הם יכולים כנראה לתת לו להיות קצת גבוה יותר, ואת ה- Cooldown על ה- Q שלו יכול להיות נמוך יותר כדי לאפשר לו להטריד בכל הליינים את הקבוצה שנגדו. יש הרבה אפשרויות אבל הכל תלוי ב- Riot בשלב הזה.

אבל העובדה היא, אם אתם אוהדים גדולים של Sylas, ייתכן שתצטרכו לחכות קצת לפני שאתם יכולים לשחק איתו באופן תחרותי. על הצד החיובי, עד כה ב- Patch 9.3 של היום, ה- Aatrox וה- Akali שזה עתה קיבלו Nerf משמעותי, אפילו הם יותר נמוכים ב- Winrates בליינים Top, Mid, מאשר Sylas, אז לפחות הוא לא הכי גרוע נכון לעכשיו.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.